תוכנה לניהול תזרים מזומנים

תוכנה לניהול תזרים מזומנים

5 תכונות חשובות של תוכנה לניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים מזומנים הוא אחד ההיבטים הקריטיים עבור סטארטאפים ועסקים קטנים. ניהול תזרים טוב מצריך מודעות להוצאות ולהכנסות, ומעקב תמידי אחר תשלומים, חובות, השקעות וכו'.

אמנם ניתן לעשות זאת בדרך הקשה, באופן ידני, אבל תוכנת תזרים מזומנים עם כלי אוטומציה היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר.

אלה חמש תכונות של תוכנות לניהול התזרים, אשר עשויות לחולל מהפכה באופן שבו העסק שלכם מתנהל ולהצעיד אתכם קדימה:

תובנות ודיווחים מתקדמים

כדי לשפר את ניהול תזרים המזומנים שלכם, אתה צריך תובנות מוכנות לפעולה ודוחות מותאמים אישית, כדי שיסייעו לכם בקבלת החלטות. אתם צריכים כלי שייקח את הנתונים ממקורות רבים שונים, ירכז אותם במקום אחד ויאפשר לכם לנתח אותם, להסיק מסקנות ולדווח לאחרים בארגון ומחוצה לו.

גישה להיסטוריית עסקאות

כאשר אתם רוצים לקבל החלטה או שיש לכם בעיה, תצטרכו פעמים רבות לגשת להיסטוריית העסקאות שלכם. אם אתם מנהלים את תזרים המזומנים באופן ידני, זה אומר להתמודד עם ניירת או להתחיל לאסוף נתונים מאתרים שונים. עם תוכנה בענן או בשרת, אפשר לגשת לנתונים בלחיצת כפתור. זה אומר שתוכלו להגיב בזמן אמת, בין אם כדי לנצל הזדמנות או לפתור בעיה לפני שהיא מחמירה.

קלות שימוש

בעוד שבעלי עסקים רבים מתמקדים במה התוכנה יכולה לעשות, הם צריכים גם לשקול כיצד ניתן להשתמש בכל התכונות והיכולות הללו. הממשק וקלות השימוש צריכים להיות בראש רשימת התכונות החיוניות של כל תוכנת אוטומציה, לרבות תוכנת ניהול תזרים מזומנים .

תוכנה עם תכונות נהדרות וממשק נורא אינה פתרון טוב. עובדים לא יוכלו להגיע לתכונות, וכשהם יגיעו, הם עלולים לבזבז זמן רב בניסיון להבין מה עליהם לעשות. אתם רוצים תוכנה שתחסוך לכם כמה שיותר זמן ומאמץ, ולכן היא חייבת להיות כמה שיותר ידידותית למשתמש.

חלפו הימים בהם תוכנות כאלה נועדו לאנשי IT – כיום הן צריכות להיות מונגשות לאנשים בכל רמות המיומנות וההבנה הטכנית.

גילוי הונאה

אחת התכונות הטובות ביותר של כלי ניהול תזרים מזומנים הוא זיהוי הונאות. התוכנה יכולה לנתח עסקאות באופן אוטומטי, ולהבין אם הן חשודות או לא. לדוגמה, אם יש קבלה כפולה, תקבלו התראה על כך. זה יעזור לכם לחסוך כסף, ותוכלו להתמקד בקבלת ההחלטות החשובות מבלי לדאוג לגבי הונאות.

תמיכה באפשרויות תשלום שונות

אם אתם רוצים שהתוכנה שלכם תאסוף נתונים למקום אחד, בזמן אמת, אתם צריכים כלי שתומך בכמה שיותר אפשרויות תשלום. על ידי התממשקות לאתרים של בנקים וחברות אשראי, תוכנת תזרים מזומנים יכולה להציע לכם הרבה יותר תכונות אוטומציה – כמו התראות על חיובים וקבלות.

כאשר אתם מנהלים את תזרים המזומנים עם תוכנה כזו, אתם יכולים לראות את התמונה מלאה על הכספים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית