אפליקציה לניהול תקציב

3 אפליקציות להשקעות מומלצות למתחילים וגם למתקדמים -איזה אפליקציית השקעות הטובה ביותר עבורך?

Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

אפליקציית השקעות מאפשרת למשקיעים חדשים ומנוסים כאחד לנהל את ההשקעות שלהם בבורסה ובשווקים פיננסיים אחרים. עם מגוון שירותים נוחים בעמלות נמוכות, אפליקציות ההשקעה הללו – הטובות ביותר שראינו הזמינות היום – עשויות לעזור למשקיעים לחסוך כסף ולשפר את תיקי ההשקעות שלהם.

בעוד שפעם היה צריך להרים טלפון ולהתקשר לסוכן בבורסה כדי לבצע עסקה (ולאחר מכן לשלם עמלה גבוהה), עכשיו אתה יכול להרים את הסמארטפון שלך, להקיש על המסך שלך כמה פעמים ולסחור כמעט באופן מיידי – לעתים קרובות בחינם או בעלות נמוכה יחסית.

אפליקציית השקעות מומלצות

לאחר שבדקנו מספר אפליקציות השקעה מומלצות מבחינת עלות, קלות שימוש, אפשרויות השקעה וגורמי מפתח אחרים, ריכזנו את אפליקציות ההשקעה הטובות ביותר הזמינות כיום.

 1. IBI SMART
  IBI SMART הינה אפליקציית מסחר והשקעות מבית איי בי איי. אומנם היא מכוונת למתחילים אך גם משקיעים מנוסים יוכלו להנות ממנה. הממשק שלה נוח ופשוט מצד אחד ומציג המון מידע מצד שני מבלי להעמיס יותר מדי. האפלקיצייה כוללת מערכת AI של דיווחים שוטפים מתוך דוחות של חברות או קנייה או מכירה מסאיבית של בעליי עניין במניות.
  •  עמלות נמוכות ללא דמי משמרת 
  • פתיחת חשבון מהירה באופן דיגטלי
  • מערכת AI מתקדמת – עדכונים שוק ההון האמריקאי, ביחד עם המלצות אנליסטים (TipRanks)
  • אפשרות מינוף

מבצע עד סוף החודש: מצטרפים ומקבלים $74 מתנה לחשבון ובנוסף, קורס מסחר בשוק ההון מתנה!

המבצע דרך הרשמה בלינק הזה בלבד

 1. פפר איבנסט

  פפר אינבסט היא אפליקציית ההשקעות של Pepper מבית בנק לאומי.
  באמצעות Pepper Invest אפשר להשקיע בלמעלה מ- 150 מניות מתוך אינדקס ה-S&P המייצג את 500 החברות הגדולות בארה"ב.

  • ממשק נוח וקליל ומאוד אינטואטיבי. שפה בגובה העיניים.
  • מינימום נמוך, החל-₪50 ועד ₪50,000 להוראת קנייה בודדת
  • מסחר בשברי מניות
  • מידע על כל חברה ומניה, המלצות אנליסטים, אפשרות הוספה למועדפים.
  • מנגנון עמלות נוח וברור של עמלה בגובה של 0.2% לרבעון.
 2. אינטראקטיב ישראל
  אינטראקטיב ישראל מספקת שירותי מסחר גלובלי בלמעלה מ-24 מדינות ו-135 בורסות ברחבי העולם. החברה פעולת כסוכנות של חברת הברוקראז' האמריקאית Interactive Brokers. כל המוצרים הסחירים במערכת המסחר כוללים: מניות, אופציות, תעודות סל, חוזים עתידיים. פלטפורמת המסחר מאוד משוכללת וכוללת שלל גרפים ואפשרויות לניתוח טכני.
  • ממשק מעולה ומאוד טכני עם יכולת ניתוח עדיף למתקדמים.
  • אפשרות קבלת התראות בזמן אמת
  • הכספים נשמרים בחשבון נאמנות, מפוקחים על הרגולטור האמריקאי ומבוטחים עד סכום של 500,000 דולר.
  • מערכת מסחר TWS, עם מעל ל-100 פקודות מסחר, יותר מ-10 טמפלטים שונים ואפשרות להתאמה אישית.

איך משתמשים באפליקציית השקעות?

אפליקציות השקעות הן דרך קלה לקנות ולמכור מניות ונכסים אחרים באמצעות המכשיר הנייד. לאפליקציות ברשימה זו יש תכונות שונות, אך פונקציות הליבה דומות. השלבים הבסיסיים לשימוש באפליקציית השקעות כוללים:

 1. הורדה והרשמה ראשונית
 2. העברת כסף לחשבון המסחר
 3. בחירת נכס ההשקעה הראשון שלך וקניית מניה, שבר מנייה או תעודת סל.
 4. מעקב אחר ביצועי המניות שלך לאורך זמן
 5. מסחר בנכסים ועדכון תיק ההשקעות שלך כראות עיניך

ברוקרים רבים גובים עמלות נמוכות או ללא עמלות עבור מסחר במניות, קרנות נסחרות בבורסה או אופציות, מה שאומר שאתה יכול לסחור ללא עמלה. כל עוד תבחרו בברוקראז' איכותי ללא עמלות חוזרות, תוכלו להשקיע כסף כמעט בחינם.

רלוונטי: איך לחסוך כסף?

כמה כסף אני צריך כדי להשקיע באפליקציות למסחר בבורסה?

חלק מאפליקציות ברוקרים והשקעות דורשות יתרת מינימום גבוהה כדי להתחיל. עם זאת, לאף אחד ברשימה זו יש דרישת הפקדה גדולה, כך שתוכל לפתוח חשבון ללא יתרת מינימום גבוהה מדי.

קשור: כמה כסף לחסוך להשקעה כל חודש?

כיצד עלי לבחור אפליקציית השקעות?

לכל משקיע יש צרכים ייחודיים, כך שאין אפליקציה מושלמת שכדאי להשתמש בה. במקום זאת, עדיף להסתכל על סכום הפנוי להשקעה שיש לך, יעדי ההשקעה והאופן שבו אתה רוצה לנהל את ההשקעות שלך כגורמים שעוזרים לך להחליט.

זה גם הכרחי לבחון את העלויות והעמלות, מכיוון שהם יכולים לנגוס ברווחי ההשקעה שלך לאורך זמן. באופן כללי, לעולם אל תשקיע במשהו שאתה לא מבין, ולעולם אל תירשם לאפליקציית השקעות אם אתה לא מאמין שיצא לך מזה ערך טוב.

יתרונות אפליקציית השקעות

 • קל להשקיע ולנהל חשבונות מכל מקום עם חיבור לאינטרנט או נתונים סלולריים
 • לעולם לא תאבד מעקב אחר יתרת התיק שלך, מטלפון נייד

חסרונות של אפליקציה להשקעות

 • לא כל התכונות זמינות באפליקציות לנייד, המסך לעיתים קטן מדי
 • ניהול השקעות במסכים קטנים יכול להיות מאתגר עבור משתמשים מסוימים
 • אם אתה משקיע לטווח ארוך, תוכל להתפתות להציץ בתיק שלך בכל רגע – וזה לא תמיד טוב.

גם רלוונטי: אפליקציות למעקב הוצאות

האם אפליקציות השקעה בטוחות?

אפליקציות השקעות משתמשות בשכבות אבטחה מרובות כדי להגן על המידע שלך, כולל הצפנה של מידע אישי, אימות דו-שלבי ובדיקות תכופות לאיתור פריצות. כל עוד אתה משתמש בסיסמה חזקה וייחודית שאינה משותפת עם שום חשבון או אתר אחר, הכסף שלך בדרך כלל בטוח מפני גורמים עויינים.

אם אתם נוסעים מחוץ לבית, כדאי להימנע משימוש באפליקציות ההשקעה שלכם ברשתות Wi-Fi במשרדים, בתי קפה, בתי מלון ובמקומות ציבוריים אחרים. כשאתה מחוץ לבית, החיבור הסלולרי המאובטח שלך אמור לשמור על המידע שלך בטוח. כהגנה נוספת, שקול להוסיף VPN למכשיר שלך.

כיצד בחרנו את אפליקציות ההשקעה הטובות ביותר

כדי להרכיב רשימה זו, עשינו סקר שוק כבור אפליקציות השקעות הזמינות בישראל. האפליקציות שבסופו של דבר נכנסו לרשימה שלנו נבחרו בשל התמחור, התכונות, נוחות השימוש, הנכסים הזמינים וסוגי החשבונות הנתמכים שלהם. כל האפליקציות ברשימה שלנו זמינות לשימוש במכשירי אפל ואנדרואיד.

קרא עוד: אפליקציות לניהול תקציב

התכונות החשובות ביותר שיש לחפש באפליקציית השקעות

איך אתה יודע מתי אפליקציית מסחר במניות היא נהדרת, פשוט טובה, או ממש נוראית? להלן כמה מהתכונות המובילות שיש לשים לב אליהן:

עמלות

רבות מהאפליקציות הטובות ביותר אינן גובות עמלות על קניית מניות, תעודות סל ואופציות, אך עשויות להיות עמלת עסקה עבור עסקאות בקרנות נאמנות ועמלה לכל חוזה על אופציות וחוזים עתידיים וגם עמלות המרה.

נכסים סחירים

 לכל הפחות, אפליקציות למסחר במניות צריכות לתמוך במסחר במניות ובתעודות סל. אבל התמיכה בנכסים אחרים (כגון קרנות נאמנות, אופציות, חוזים עתידיים, אג"ח, מט"ח ומטבעות קריפטוגרפיים) תשתנה לפי הברוקר.

כלים

 אילו כלי תרשימים ומחקרים זמינים? האם האפליקציה מספקת גישה חופשית להצעות מחיר ברמה II? אלו רק כמה שאלות שכדאי לשאול כשאתה מנסה להשוות את ערכות הכלים של אפליקציות מסחר במניות.

קלות שימוש

 האם אפליקציית המסחר במניות זמינה במספר פלטפורמות? והאם האפליקצייה והממשק קל להבנה ולשימוש? אפילו אפליקציה עם כלים רבי עוצמה עלולה להיות מבאסת בסופו של דבר אם ממשק המשתמש שלה מסובך ומבלבל.

שירות לקוחות

האם שירות לקוחות טלפוני זמין? כמו כן, מהן שעות שירות הלקוחות? כמה אפליקציות למסחר במניות מספקות תמיכה טלפונית 24/7 בעוד שאחרות נגישות רק בדוא"ל או צ'אט.

יכולת למידה

 אם רק התחלת עם השקעות, חפש אפליקציות למסחר במניות עם מרכז למידה ומשאבים שמסבירים את הכלים שלהן ומדריכים אותך כיצד להשתמש בהם.

רלוונטי: אתרי השקעות המונים מומלצים

שאלות נפוצות על אפליקציית השקעות

כן, אפשר. אתה יכול להרוויח כסף מאפליקציות למסחר במניות על ידי קניית מניות או ניירות ערך אחרים ולאחר מכן מכירה מחדש שלהם במחיר גבוה יותר. כדי לשפר את סיכויי ההצלחה שלך, קח את הזמן כדי ללמוד את היסודות של ניתוח טכני והימנע מלקיחת פוזציות גדולות בכל מניה מסוימת.

כיום, רוב האפליקציות דורשות מעט מאוד כסף כדי להתחיל. העמלות כל כך נמוכות שאתה יכול להתחיל כמעט עם כל סכום כסף.  המפתח להשגת הצלחה מתמשכת בהשקעות הוא להוסיף כסף באופן קבוע לאורך זמן. אז תרצה להוסיף מזומנים לחשבון ולהמשיך להשקיע בפוזיציות שלך באופן קבוע לאורך זמן על מנת לבנות עושר. כמה אתה באמת משקיע תלוי במצב הכלכלי ובצרכים שלך. 

אפליקציות השקעה הן פלטפורמות השקעה ייעודיות לנייד. הם ברוקרים (בדיוק כמו הברוקרים הגדולים שאתה מכיר), אבל הם מאפשרים למשקיעים לסחור ולהשקיע באפליקציה. לקריאה אודות פלטפורמות מסחר בבורסה

טיפ: נהלו את התקציב שלכם עם אקסל

נצלו את היתרון בכך שרוב האפליקציות מאפשרות להתחיל עם סכומים קטנים (החל מ-50 ש"ח) והתחילו להשקיע באופן מיידי. אם אתם צריכים עזרה בניהול כלכלת המשפחה כדי לדעת כמה כסף זמין לכם בכל חודש על מנת להפנות אותו להשקעה, מומלץ להשתמש באקסל לניהול כלכלת המשפחה של פיננקה. ככלל אצבע, כל כסף פנוי שיש לכם עדיף לנתב אותו לחיסכון!

לגולשי פיננקה מגיע יותר! הכנו לכם קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

 

שורה תחתונה – איזה אפליקציית מסחר בשוק ההון מתאימה לך?

לפני שתתחיל להשתמש באפליקציית מסחר והשקעות, חשוב להבין שמסחר אינו זהה להשקעה. בעוד שמשקיעים נוקטים בדרך כלל בגישה ארוכת טווח, מסחר הוא לרוב עסקאות מהירות תוך שעות או ימים. מסחר מסוכן יותר מהשקעה לטווח ארוך ואולי לא יתאים לכולם.

עם זאת, אין סיבה שלא תוכל להיות גם משקיע וגם סוחר בו זמנית. לדוגמה, אתה יכול לבחור להקדיש 10% מהתיק שלך למסחר פעיל ואת 90% האחרים להשקעה לטווח ארוך.

עם זאת, אם יש לך סובלנות בסיכון נמוך או פשוט אין לך זמן לנהל עסקאות, ייתכן שתרצה להישאר עם אפשרויות השקעה פסיביות, כמו קרנות אינדקס ותעודות סל. לחלופין, לגישה פאסיבית עוד יותר, אולי כדאי לשקול לפתוח חשבון באחד מחשבונות הברוקרים המסורתיים.

הרווחים שלך באמצעות אפליקציית השקעות כפופים לתנודות בשוק, והם תלויים בעמלות הנלוות. אין ערובה שתרוויח שיעור תשואה מסוים או שאפשרויות ההשקעה הנוכחיות תמיד יהיו זמינות.

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו