אקסל לניהול תזרים מזומנים

אקסל של עמותת פעמונים "רישומית"

עמותת פעמונים מעניקה שלל פתרונות וכלים עבור ניהול כלכלת המשפחה. בין היתר מציעה העמותה מחשבונים, אקסלים, מדריכים, קורסים, טיפים ואפילו לומדות.

אקסל עמותת פעמונים (רישומית)

אחד הכלים המחופשים ביותר על ידי משתמשים באתר עמותת פעמונים הוא הקובץ אקסל שלהם. האקסל של פעמונים עוזר במעקב אחר ההוצאות וההכנסות שלכם ויסייע לכם להשיג את המטרות הפיננסיות שלכם בין אם זה לחסוך כסף, בצד, לצמצם הוצאות, להגדיל הכנסות, לסגור חובות, לצאת מהמינוס ועוד.

האקסל של פעמונית נקרא גם "רישומית" והוא כשמו כן הוא כלי לרישום ניהול ובקרת תקציב.

איך להשתמש באקסל של פעמונית

האקסל מורכב מלשונית "הוראות שימוש" שם תוכלו לקרוא כיצד למלא את האקסל ואיזה עמודות ניתנות לרישום ואיזה חסומות לעריכה (על מנת לא לפגוע בחישוב הנוסחאות).

בעזרת עמודת השיקוף תוכלו לראות ולהבין מהו מצבכם האמיתי. בטבלת הסיכום חודשי תוכלו לראות אם אתם מאוזנים או שמא הוצאותיכם גבוהות מהכנסותיכם. בהתאם למה שהתקבל בשיקוף תוכלו להכין תקציב.

לצורך הכנת התקציב יש למלא את עמודות התקציב להוצאות ולהכנסות. בקביעת התקציב התייחסו לנתוני השיקוף ונסו לשפר. ניתן להעביר את התקציב שיצרתם, כך שיהפוך להיות התקציב לייחוס בגיליונות החודשיים, על ידי בחירת "כן" בתא הרלוונטי.

אלטרנטיבה לאקסל של פעמונית

טבלת הוצאות והכנסות של פיננקה היא טבלת האקסל הטובה מסוגה בארץ. הטבלה ניתנת לקוסטמיזציה מלאה והיא תעזור לכם לעשות סדר בבלאגן, לגלות כמה אתם מוציאים ומרוויחים באמת, לדעת איפה אפשר לחסוך ואיך להיערך לקראת הוצאות בלתי צפויות. כמו כן באקסל של פיננקה תוכלו לחשב את השווי העצמי שלכם. הטבלה מאובטחת, ישנה תמיכה מלאה וניתן לעדכן גרסאות בחינם.

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

רוצים לנהל תקציב עם אפליקציה?

נסו את רייזאפ!
שירות דיגיטלי מהפכני שמאפשר לשלוט בהוצאות בצורה חכמה!
קבלו חודש חינם +50% הנחה לחודשיים נוספים (לא נדרש להזין פרטי כרטיס אשראי) וגם שליטה מלאה על ההתנהלות הפיננסית שלכם
חודש במתנה

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית