אפליקציית תדלוק

אפליקציות תדלוק מומלצות: דלק, ילו, סונול או Ten – השוואת אפליקציות דלק

בין אם אתה נוסע ברכב ביום יום ובין אם אתה מעוניין לצאת לטיול ארוך, אם אתה נוהג ברכב, תשלום על דלק ככל הנראה הוא חלק משמעותי מהתקציב שלך. אפליקציות תדלוק יכולות לעזור להקל על התקציב על ידי מתן הנחות או הטבות אחרות.

לאחרונה תחנות הדלק הגדולות והמוכרות בישראל יצאו עם אפליקציות משלהן ובדר"כ מלוות עם מועדון חברים המציעות שלל הטבות ובמצעים למשתמשים שלהן. יצאנו לבדוק מי הן אפליקציות התדלוק הטובות בישראל.

מהי אפליקציית תדלוק?

אפליקציית תדלוק היא יישומון שעליכם להתקין על הטלפון החכם שלכם והיא בד"כ משויכת לאחת מחברות הדלק והיא מציעה הטבות ותגמולים שונים עבור לקוחות המתדלקים באמצעותה באחת מתחנות הדלק של האפליקציה הפזורות ברחבי הארץ. השימוש באפליקציה בדר"כ הוא חינמי וניתן באמצעותו לצבור כסף או קרדיטים בשווי כסף אמיתי למימוש בתחנת הדלק או במקומות אחרים.

רלוונטי: אפליקציות להרוויח כסף

כיצד לבחור את אפליקציית התדלוק הטובה ביותר

אפליקציית תדלוק טובה היא כלי שימושי להתמודדות עם עליית מחירי הדלק. עם זאת, אפליקציות דלק שונות עושות דברים שונים בצורה אחרת.

אלה עם ההטבות המשתלמות ביותר הן לא תמיד האפליקציות הקלות ביותר לשימוש, למשל. לחלקן יש הגבלות מסוימות שלמתחרות אין וחלק מתממשקות לשירותים מקבילים אחרים והשאר לא.

כדי לבחור את האפליקציה הטובה ביותר יש לשקול את הצרכים וההעדפות האישיות שלכם. הנה כמה שאלות שכדאי לשאול את עצמכם:

  • מתי ואיפה תשתמש באפליקציה?
  • כמה מהנתונים האישיים שלך אתה מוכן למסור בתמורה לתגמולים או הטבות?
  • אילו תכונות נוספות מלבד חיסכון בעלות הדלק הכי חשובות לך?

אפליקציות התדלוק ברשימה זו מציעות מגוון רחב של יתרונות, כך שבטוח יש אחת שתענה על הצרכים שלכם.

רלוונטי: אפליקציות תשלום בנייד

מהן התכונות החשובות ביותר שיש לחפש באפליקציית תדלוק

כשאתם מחפשים אחר אפליקציית תדלוק מומלץ לבדוק אחר התכונות הבאות:

שווי ההטבה: כמה כסף (או באחוזים) מתוך עלות התדלוק נצבר בחשבון שלכם והאם יש סכום מקסימום והאם גם שם קיימת הגבלה (למשל שימוש תוך שנה) ומה קורה לאחר סיום תקופת ההגבלה.

מימוש: היכן ניתן לממש את הכספים הנצברים על חשבון מילוי הדלק, האם יש הגבלות כלשהן? למשל האם קיים מינימום צבירה למימוש?

התממשקות נוספת: האם קיימת התממשקות לשירותים נוספים למשל ביט, פנגו, כרטיסי אשראי שנותנים הטבות נוספות?

מבצעים והטבות הצטרפות: האם האפליקציה מעניקה מתנת הצטרפות? האם יש מבצעים שוטפים המתעדכנים בתדירות גובהה?

צבירה נוספת: האם קיימת צבירת נקודות נוספת מעבר למילוי הדלק (למשל בעת קנייה בחנות הנוחות

רלוונטי: אפליקציות מעקב מניות

אפליקציות התדלוק המומלצות ביותר

אם אתם מחפשים אפליקציות תדלוק שיעזרו גם לחסוך כסף – הנה כמה מהאופציות הטובות ביותר הקיימות היום בישראל:

מבט על:

תכונותאפליקציית דלקאפליקציית סונולאפליקציית פזאפליקציית Ten
צבירת נקודות בתדלוק10 אגורות לליטר
עד 30 ש"ח ב-4 חודשים
1 מטבע good לליטר10 אגורות לליטר (מקסימום צבירה של 30 ₪ מתדלוק לרבעון)10 אגורות לליטר
צבירת נקודות בקנייה בחנות10% מסכום הקנייה1 מטבע good ל-10 ש"ח10% מסכום הקנייה10% מסכום הקנייה
אופציות מימושרק בחנות מנטהבחנויות sogoodבחנויות יילו ו-סופר פארםחנויות Ten
מינימום מימוש50 ש"ח בארבעה חודשיםאין מינימום. עד 500 נקודות goods. מתאפס כל 6 חודשים.50 ש"ח ברבעון10 ש"ח ברבעון
מתנת הצטרפותמשתנה באפליקציה10 good מתנה +קפה מתנהכוס קפה + 30 ש"ח25 ש"ח
אחרהטבה למשתמשי ביט5 good מתנה בחיבור האשראי, אפשרות לצבור נקודות במשחקיםניתן לממש גם ב-מיני יילו (מכולת אוטונומית)קופונים לחנות Outlet באפליקציה

אפליקציית פז (ילו- Yellow)

אפליקציית ילו היא למעשה ארנק סלולרי לכל דבר (לאחר חיבור כרטיס האשראי) וגם כאן יש צבירה של 10 אגורות על כל ליטר ו-10% צבירה על קניה בחנויות ילו. מתנת ההרשמה היא היא כוס קפה ו-30 ש"ח ליתרת הצבירה. גם כאן יש ממבצעים והטבות המתעדכנות באופן תדיר ואחד הייתרונות הוא שאפשר לממש את הנקודות הנצברות בסניפי סופר פארם, סופר יודה ובסניפי יילו עצמם.

הורידו את האפליקציה וקבלו 30 שח לחשבון.

אפליקציית דלק

אפליקציית דלק החדשה אשר יצאה לאחרונה במסע פרסום נרחב בהשתתפות רמי קליינשטיין מבטיחה מתנות הצטרפות נדיבות למצטרפים חדשים וכמו כן מבחר מבצעים שונים בתוך האפליקציה. באפליקציית דלק תתוגמלו בכ-10 אגורות עבור כל ליטר שתודלק וכמו כן תקבלו 10% צבירה מסכום הקניה בחנויות מנטה.

אפליקציית סונול

אפליקציית סונול רוצה להפוך את חווית התדלוק שלכם לנעימה ופשוטה. באמצעות האפליקציה אפשר לצבור נקודות "goods" אשר ניתן להמיר להטבות שונות. כל ליטר בתדלוק שווה נקודת good אחת וכל שקל בקנייה בחנות שווה גם נקודת good אחת. ישנם בונוסים ומשחקים שונים בתוך האפליקציה איתם ניתן להרוויח עוד goods.

אפליקציית TEN

באמצעות אפליקציית TEN אפשר לתדלק, לצבור נקודות ולחסוך כסף. מתנת ההצטרפות היא 25 ש"ח ועל כל תדלוק של 1 ליטר תצברו 10 אגורות ועל קניה ב-10 ש"ח בחנות תצברו 1 ש"ח. בתוך האפליקציה יש מצבעים בתחנות שונות על דלק ומוצרים אחרים, מעקב הוצאות ורכישות, קופונים ועוד.

אפליקציות נוספות ששווה להזכיר

לא לכל חברות הדלק בארץ יש אפליקציות. למשל לחברת דור אלון אין אפליקציה אך יש לה התקן תדלוק שבאמצעותו ניתן לעקוב אחרי התדלוקים, לקבל הנחות ועוד. באמצעות אפליקציית פנגו ניתן לתדלק בתחנות סונול ולצבור גם נקודות goods וגם נקודות פנגו cash אשר איתן אפשר לשלם על חניה. גם באמצעות אפליקציית WAZE אפשר לשלם בתחנות סונול.

שאלות נפוצות על אפליקציות דלק

כל אפליקציות התדלוק שבחנו מצהירות שהן משתמשות בפרוטוקולי האבטחה המחמירים ביותר. למרות זאת, מומלץ לבדוק מקרה לגופו.

לצערנו לא. בכל האפליקציות שבחנו – לא ניתן לרכוש דלק בכסף הנצבר באפליקציה.

איך הרכבנו את הרשימה הזאת?

על מנת לבצע השוואה בין כל אפליקציות התדלוק בישראל סקרנו אותן על ידי הורדתם למכשיר הסלולר שלנו, הרשמה ותפעול האפליקציה. סקרנו את ההטבות השונות באפליקציה ובאתרי תחנות הדלק עצמם, קראנו ביקורות ברשת בפורומים ואתרים שונים.

האם אפליקציות תדלוק באמת חוסכות כסף?

זו שאלה טריקית. בעיקרון כן, אבל לא. אפליקציות התדלוק בארץ הערימו כל כך הרבה קשיים על הצרכן הישראלי כך שתצא לכם הנשמה לפני שתצליחו באמת לחסוך כסף באמצעות האפליקציות. זה מתחיל בכך שכמעט כל האפליקציות שבחנו מלאות בבאגים שממש מקשים על התפעול שלהן – החל מההרשמה, התשלום וקבלת ההטבות עצמן.

שנית, ישנם כל כך הרבה תנאים והגבלות – מה שהופך את העסק לקשה מאוד להצליח להגיע לתקרת הצבירה. למה למשל היתרה צריכה להתאפס כל שלושה, ארבעה חודשים? למה חייבת להיות יתרת מינימום למימוש הטבה? למה ההטבה מוגבלת רק לחנות נוחות אחת? למה אי אפשר לרכוש דלק או אלכוהול באמצעות הכסף הנצבר?

ודבר אחרון, גם המבצעים וגם אופן צבירת הנקודות לוקה בחסר. המבצעים די עלובים בלשון המעטה ויחס צבירת הנקודות לליטר או לש"ח הוא נמוך מאוד יחסית למה שמקובל בחו"ל.

לכן, חיסכון בכסף לא ממש יצא לכם מזה אלא אם כן אתם משתמשי דלק כבדים מאוד (אבל מאוד) ואני בספק אם זה המקרה. יותר עדיף לכם לנסות לבנות ולנהל תקציב, לשמור על ניהול כלכלי נכון ותזרים מזומנים חיובי. אפשר לעשות זאת באמצעות אקסל הכנסות הוצאות.

רלוונטי: אפליקציות מתנות

לסיכום – האם כדאי להשתמש באפליקציית תדלוק?

אם ברצונכם לנסות לחסוך בעלות הדלק, לקבל מבצעים והטבות שונות, לעקוב בצורה טובה יותר אחר הרגלי התדלוק שלכם, למצוא תחנות דלק באוזר מגוריכם – השימוש באפליקציה יכול להועיל לכם מאוד. מצד שני, יש לשים לב כי השימוש באפליקציה נותן לחברות הדלק את האפשרות לעקוב אחריכם ואחרי הרגלי התדלוק והקניות שלכם בצורה סמויה. יש לשים לב טוב לתנאי השימוש בכל אפליקציה. ובנוסף, לא בטוח שבכלל תצליחו להגיע למינימום הנדרש על מנת לממש את ההטבות שצברתם.

רלוונטי:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

רוצים לנהל תקציב עם אפליקציה?

נסו את רייזאפ!
שירות דיגיטלי מהפכני שמאפשר לשלוט בהוצאות בצורה חכמה!
קבלו חודש חינם +50% הנחה לחודשיים נוספים (לא נדרש להזין פרטי כרטיס אשראי) וגם שליטה מלאה על ההתנהלות הפיננסית שלכם
חודש במתנה

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית