מהו הבנק הכי טוב בישראל

בנק מומלץ: איזה בנק הכי טוב בישראל? השוואה מה הכי משתלם ולאן כדאי לעבור

רוצים לפתוח חשבון בנק חדש? בחירת הבנק הנכון היום שונה מאוד ממה שהכרנו בעבר. בעידן הדיגיטלי, לעבור בין בנקים זה עניין של כמה קליקים, וכבר אין צורך להישאר נאמנים לאותו בנק לאורך שנים. יתר על כן, שכחו מהימים שבהם נאלצתם לקחת משכנתא או הלוואה מהבנק שבו התנהל חשבון העו"ש שלכם – כיום אתם חופשיים להשוות ולבחור את ההצעה הטובה ביותר מכל מקור שהוא.

אז על מה באמת כדאי להסתכל כשבוחרים בנק בימינו? קודם כל, על איכות השירות – יחס אישי, זמינות ומקצועיות הם שם המשחק. שנית, עמלות – כי למה לשלם יותר על פעולות בסיסיות בחשבון או על כרטיסי אשראי? ולבסוף, בעולם שבו הכל קורה במובייל, חשוב שהבנק יציע חווית דיגיטל מעולה – אפליקציה אינטואיטיבית, מגוון שירותים מקוונים ותמיכה טכנולוגית ברמה גבוהה.

איזה בנק הכי טוב?

בפוסט זה נצלול לעומק ההצעות של הבנקים המובילים, נבחן כל פרמטר לפרטי פרטים ונעזור לכם להבין איזה בנק באמת ישרת אתכם הכי טוב – עם שירות מפנק, עמלות הוגנות וטכנולוגיה שתהפוך את הניהול הפיננסי שלכם לפשוט ונוח יותר.

בישראל ישנם כ-10 בנקים המציעים שירותי בנקאות לכלל האזרחיים בישראל. ישנם בנקים הפונים אל קהל יעד מסוים, אך בכלליות, כדי להבין איזה בנק מומלץ, חשוב להכיר ולהבין את הלך הדברים.

רשימת הבנקים בישראל כוללת את בנק מזרחי טפחות, בנק מרכנתיל, בנק דיסקונט, בנק לאומי, בנק יהב, בנק איגוד, בנק ירושלים, בנק אוצר החייל, בנק one zero ובנק מסד.

תוכן עניינים

השוואה: 6 בנקים מומלצים לגולשי פיננקה

בעידן המודרני, בחירת בנק הוא צעד חשוב בניהול הכספים האישיים שלכם. קיימים מגוון רחב של בנקים המציעים שירותים שונים ובעלי מאפיינים ייחודיים משתלמים לכל אחד. לאחר בחינה מדוקדקת של חוזקותיהם והתאמתם לצרכים שלנו, אנו ממליצים על שישה בנקים שעולים על השאר. הטבלה הבאה מפרטת את הבנקים המומלצים ומדגישה את היתרונות הבולטים של כל אחד מהם. בין אם אתם מחפשים גישה אישית, אפליקציות ידידותיות למשתמש או תשואות גבוהות על הפקדות – ישנה אפשרות מתאימה עבור כל אחד מכם.

מומלץ

discount_דיסקונט

דירוג פיננקה

4.9

מצטרפים לדיסקונט ומקבלים: פטור מעמלות עו"ש, פטור מדמי כרטיס אשראי והלוואה עד 60,000 ש"ח בריבית 0.5%-P. בנוסף מקבלים גם הטבת אקסטרה לבחירה:
או הלוואה ללא ריבית (עד 30 אש"ח ועד 24 חודשים)
או פיקדון בריבית מנצחת של 4.0% ל-6 חודשים (עד 500 אש"ח)
או פטור מדמי ניהול ני"ע ל-12 חודשים (ללא הגבלת סכום)

הבינלאומי

דירוג פיננקה

4.7

מצטרפים לבנק הבינלאומי ומקבלים הטבת הצטרפות הלוואה ללא ריבית עד 50,000 ₪ לתקופה של עד 40 חודשים או מענק הצטרפות עד 1,800 ₪

בנוסף גם:

 • פטור מ: עמלות פעולה ע״י פקיד, פעולה בערוץ ישיר, עמלות השלמה למינימום
 • 5 פנקסי שיקים רגילים חינם
 • מסגרת משיכת יתר בתנאים ייחודיים
 • הטבות במט"ח
יהב

דירוג פיננקה

4.0

מצטרפים לבנק יהב ומקבלים: פטור מעמלת פעולה ע"י פקיד ועמלת פעולה בערוץ ישיר,פטור מעמלת השלמה למינימום, פטור עמלת הקצאת אשראי

וגם:
ריבית על הפלוס בחשבון העו"ש
עד 6 פנקסי שיקים רגילים חינם בשנה
בנוסף: הלוואות ייחודיות: עד 120,000 ש"ח בריבית פריים + 1%
או עד 30,000 ש"ח בריבית פריים +0%

לאומי

דירוג פיננקה

4.2
הפועלים

דירוג פיננקה

4.0
מזרחי טפחות

דירוג פיננקה

3.9

איך יצרתי את הרשימה הזאת?

בכדי לבחור את הבנקים המומלצים ביותר, ערכתי בדיקה מקיפה של האפשרויות השונות הקיימות בשוק. הסתכלתי על הנתונים העיקריים של הבנקים הגדולים כדוגמת דירוגי שירות, עמלות בנקאיות, מוצרים ושירותים מוצעים, אפליקציות דיגיטליות ויכולות טכנולוגיות.

בנוסף, קראתי חוות דעת וביקורות של לקוחות וצרכנים כדי להבין את חוויית השירות המעשית והאם היא תואמת את ההצהרות של הבנקים.

התבססתי גם על דעות מקצועיות של אנליסטים כלכליים (של בנק ישראל בין היתר) ומומחים שונים המסקרים את ענף הבנקאות.

לאחר איסוף כל המידע, ביצעתי השוואה בין כל הפרמטרים השונים והצלחתי למיין את הבנקים לפי רמות חשובות כמו שירות, עלויות, טכנולוגיה ומוצרים פיננסיים. בהתבסס על השקלול הזה גיבשתי רשימה סופית של שישה בנקים מומלצים המובילים בתחומים אלה.

איך לבחור בנק הכי משתלם?

לבחירת הבנק, חשוב לבדוק לפני הכל מהם הצרכים האישיים שלכם. שבו עם עצמכם ובדקו מה אתם רוצים לקבל מהבנק שלכם. מהם הנתונים עליהם אתם לא מוכנים להתפשר ועל מה תהיו מוכנים להתגמש לטובת נקודות חשובות אחרות. האם השירות חשוב לכם? או דווקא מסלולי עמלות מוזלות?

להלן מספר טיפים שיכולים לסייע בבחירת בנק מתאים:

 1. בררו את הצרכים הספציפיים שלכם – האם אתם זקוקים לשירותים בנקאיים בסיסיים בלבד או שיש לכם צרכים מורכבים יותר כמו ניהול תיק השקעות, הלוואות ועוד. הגדירו את הדרישות מראש.
 2. עמלות ועלויות – בדקו את דמי הניהול השנתיים (אם קיימים), עמלות על פעולות בנקאיות שונות וריבית על הלוואות או מינוסים בכל בנק. הימנעו מעלויות גבוהות ובכל מקרה כדאי לשאוף לכמה שפחות עמלות.
 3. שירות לקוחות – חשוב לבדוק איך הבנק דורג בסקרי שביעות רצון לקוחות ולשים לב לזמינות נציגים טלפונים ואמצעי תקשורת נוחים. רצוי לבחור בנק עם שירות משובח.
 4. מוצרים פיננסיים – בחנו איזה מגוון חשבונות, תוכניות חיסכון, הלוואות וניהול תיקי השקעות מציע כל בנק והאם הם מתאימים לכם.
 5. טכנולוגיה – אני ממליץ לשאוף למצוא בנקים עם אפליקציות ידידותיות, ממשקי מובייל מתקדמים ופלטפורמות דיגיטליות מודרניות.
 6. חוות דעת  – חפשו ביקורות של לקוחות אחרים בכדי להעריך את רמת השירות.
 7. התאמה אישית – חפשו בנק שנותן יחס אישי, גם אם זה בוואטצאפ או זום.
 8. היוועצות – תמיד טוב להתייעץ עם חברים, משפחה ומומחים לפני הבחירה הסופית.

המפתח הוא להגדיר מראש את הצרכים ולהתאים את הבנק בהתאם. התבססו על נתונים אובייקטיביים ומחקר מעמיק.

מה חשוב לברר בבחירת בנק מומלץ?

אוקיי, המליצו לכם על בנק מסויים ואתם רוצים לדעת שכך הם פני הדברים. במקרה כזה חשוב לזכור כי מבחינה פיננסית כל אחד שונה וכך לא כל מה שמתאים לחברכם יתאים גם לכם. לכן בדקו את הנושאים הבאים:

 • מהי רמת הזמינות של הבנק?
 • האם הבנק המומלץ מציע עמדת כספומט נגישה עבורכם?
 • האם רמת השירות בסניף הקרוב מספקת אתכם?
 • מה גובה העמלות שהבנק גובה ללקוחות כמוכם למשל על עמלת שורה.
 • האם אתר הבנק נגיש ואתם יכולים להתעדכן דרכו במצב חשבון הבנק?
 • אם אתם ללא גישה לאינטרנט – האם תוכלו לקבל שירות יעיל גם דרך הטלפון?
 • אם אתם מתכננים לרכוש משכנתא באמצעות הבנק – בררו את התנאים לפני.
 • כמה הבנק מותאם לפעולות בדיגיטל באמצעות אפליקציה או אתר הבנק
 • מט"ח – האם יש בבנק אופציה לניהול מט"ח, מה העמלות והאם ניתן להעביר כסף לחו"ל.
 • האם אפשר לנהל את ההשקעות שלכם באמצעות הבנק. 

הבסיס מוכר: בודקים את הצרכים האישיים, ממפים אותם וכך מתחילים לבדוק את הנתונים. אין סיבה לבחור דווקא בבנק מסויים בגלל העמלות הזולות שהוא מציע, כל עוד והוא רחוק ממכם וכל הגעה אליו תצריך ממכם נסיעה לא קלה שלאחריה תקבלו שירות מינימליסטי. חשוב לבדוק עלות מול תועלת לאורך כל הדרך.

רלוונטי: כל מה שרציתם לדעת על קרנות כספיות

באיזה בנק הכי לא כדאי להיות במינוס?

לפעמים החיים מפתיעים אותנו בהוצאות לא צפויות, וקורה שאנחנו מוצאים את עצמנו במינוס בחשבון הבנק. אבל האם ידעתם שהעלות של להיות במינוס יכולה להשתנות באופן דרמטי מבנק לבנק?

לפי נתוני בנק ישראל מפברואר 2024, הריבית הממוצעת שמשקי בית משלמים על משיכת יתר (אוברדראפט) עומדת על רמה גבוהה למדי של 11.83%. אך מעבר לממוצע הזה, ישנם הבדלים משמעותיים בין הבנקים.

בנק לאומי, למשל, מוביל את טבלת הריביות הגבוהות. נכון לחודש פברואר, לאומי גובה ריבית ממוצעת של 13.44% על יתרת חובה בעו"ש – השיעור הגבוה ביותר מבין חמשת הבנקים הגדולים. לעומת זאת, בנק דיסקונט מציע את הריבית הנמוכה ביותר, עם ממוצע של 8.69% בלבד.

כדי להמחיש עד כמה ההבדל הזה משמעותי, בואו נבחן תרחיש שבו נקלעתם למינוס של 50,000 שקלים בעו"ש:

– בבנק לאומי, עם ריבית של 13.44%, תשלמו על המינוס הזה סכום של 6,720 שקלים בשנה.
– לעומת זאת, בבנק דיסקונט, עם ריבית של 8.69%, תשלמו רק 4,345 שקלים בשנה.

ההבדל? לא פחות מ-2,375 שקלים בשנה! זהו סכום שיכול לכסות חשבון חשמל לכמה חודשים, או אולי חופשה קצרה – רק בגלל שבחרתם בבנק הנכון.

חשוב לזכור: המטרה היא כמובן להימנע ממינוס ככל האפשר. אבל אם אתם כבר שם, או חושבים שתזדקקו למסגרת אשראי בעתיד, כדאי מאוד לבדוק את שיעורי הריבית בבנקים השונים. כפי שראינו, ההבדלים יכולים להיות דרמטיים, ובחירה נבונה עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה.

באיזה בנק גובים את העמלות קרדיט הכי נמוכות?

רכישה ב"קרדיט" בכרטיס אשראי היא למעשה הלוואה, אבל בתנאים פחות טובים. חברת האשראי משלמת לחנות מיד, ואתם מחזירים לה בתשלומים – עם ריבית גבוהה במיוחד.

מדוע? כי בניגוד להלוואה רגילה, בקרדיט אין התחשבות בפרופיל הסיכון שלכם. כולם משלמים אותו שיעור, שנקבע על ידי הבנק או חברת האשראי.

הפתעה: יש הבדלים דרמטיים בין הבנקים. לכן, לפני קנייה בתשלומים, כדאי להשוות ריביות – זה יכול לחסוך לכם אלפים.

לפי נתוני בנק ישראל מפברואר 2024, חברת כאל גובה את הריבית הממוצעת הגבוהה ביותר – 15.58%. לעומת זאת, בנק דיסקונט מציע ריבית נמוכה יחסית של 12.33% בלבד.

בואו נראה מה זה אומר בכיס: נניח שהמקרר שלכם התקלקל, ואתם קונים חדש ב-15,000 שקלים בתשלומי קרדיט.

– עם כרטיס אשראי של כאל, תשלמו ריבית בסך 2,337 שקלים.
– אבל עם כרטיס של בנק דיסקונט, תשלמו רק 1,850 שקלים.

ההבדל? 487 שקלים! סכום שיכול לכסות את עלות ההובלה והתקנת המקרר, ועוד ישאיר לכם עודף לקניית מצרכים לחודש.

אם נלך צעד קדימה ונניח שאתם משפצים את המטבח כולו, וקונים מכשירי חשמל בסכום של 50,000 שקלים בקרדיט:

– עם כאל, תשיתו על עצמכם ריבית מטורפת של 7,790 שקלים.
– עם דיסקונט, "רק" 6,165 שקלים.

הפער? 1,625 שקלים! זה שווה ערך ל-50% מהקניות החודשיות בסופר למשפחה ממוצעת.

המסקנה ברורה: לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי לקניות גדולות, בדקו היטב את שיעורי הריבית. ההבדלים בין הבנקים וחברות האשראי עצומים, ובחירה נבונה יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים. זכרו, בסוף השנה, כל שקל שנשאר בכיס שלכם במקום לשלם כריבית, הוא שקל שיכול לשמש אתכם לדברים שבאמת חשובים לכם.

מעבר בנק זה פשוט – אל תהיו כבולים לבנק

לא מעט אנשים מרגישים שהם כבולים לבנק המנהל את חשבון הבנק שלהם. כרטיס האשראי שלהם הוא בנקאי, יש להם משכנתא בבנק והם מרגישים שמדובר בדרך אל חזור. וזוהי טעות. שום דבר לא מחייב אתכם להישאר באותו בנק. ניתן לסגור חשבון בנק ממנו נגבית משכנתא חודשית ולהעמיד הרשאה לחיוב החשבון מחשבון הבנק החדש. כך גם לגבי כרטיסי אשראי בנקאיים. חבל להרגיש כבולים לבנק.

יש לא מעט מקרים בהם אנשים מעדיפים, מרצונם החופשי, להמשיך להימנות על לקוחות בנק יקר לדוגמא, רק בגלל שהם פתחו תיק השקעות דרך הבנק ובגלל שהם סומכים על צוות הבנק שינהל את ההשקעה שלהם על הצד הטוב ביותר, הם מעוניינים להמשיך עם אותו בנק, גם כאשר הם מגלים כי הם משלמים דמי ניהול או עמלות יקרים במיוחד.

רלוונטי: עמלות אפליקציות תשלומים

בנקים ייעודיים

ישנם בנקים המציעים הטבות לעוסקים בתחומים מסוימים. זה יכול להיות הטבות לעוסקים בהוראה, הטבות לחיילים או עובדי ביטחון, הטבות לעובדי מדינה, בעלי עסקים ועצמאים וכדומה. במקרה שאתם עוסקים במקצוע בו תיתכן עדיפות של בנק מסוים, חשוב שתבררו על כך גם אצל חברים למקצוע וגם אצל הבנקים השונים.

הנקודות החשובות במעבר בנק

התחרות בין הבנקים ידועה ומפורסמת. כתוצאה מכך לא מעט לקוחות עוברים בנקים ויש בנקים המוכנים לשאת בעלויות המעבר. נקודה זו נתונה למשא ומתן כך שבתור סוגרי חשבון בנק כדאי שתבקשו מהבנק החדש לשאת בעלויות ההעברה הנדרשת (מדובר בעשרות שקלים בודדים).

 • דאגו שהחשבון הישן סילק את כל התחייבויותיו ואם יש לכם צ'קים עתידיים, דאגו לסיכוי שלהם.
 • עלות מול תועלת – אם יש לכם החזרי הלוואות בחשבון הקודם, בדקו מה גובה העמלה שתצטרכו לשלם על סילוק מוקדם שלהם. במקרה בו העמלות גבוהות מידי, תוכלו להשאיר את החשבון הקודם עד לסילוק ההלוואות.
 • אם יש לכם חשבון בעל תיק ניי"ע, בקשו מהבנק לספוג את עלויות המעבר.
 • בדקו מול איזו חברת אשראי עובד הבנק החדש, יתכן ולא תצטרכו להנפיק כרטיס אשראי חדש ותוכלו להמשיך עם הקודם.

בצעו השוואה לבחירת בנק

אחת הדרכים לבחירת בנק היא לעשות סקר שוק ברחבי הרשת. לדוגמא, בנק ישראל פירסם את תוצאותיו לסקר השנתי בתחום שביעות רצון של לקוחות פרטיים ועסקיים על השירותים שמעניקים להם הבנקים. באמצעות הסקר נודע ש-88% מהלקוחות מרוצים משירותי הבנק שלהם באמצעות האתר והאפליקציה בעוד רק כ-77% מרוצים מאיכות השירות הניתן בסניף. מומלץ לעיין בסקר על מנת לדעת מה לקוחות בנקים אמיתיים חושבים על הבנק שלהם על מנת לקבל מושג לגבי הבנק אליו תרצו להירשם.

קריאה נוספת: השוואת אפליקציות בנקים

איזה בנק הכי טוב לפי סקר בנק ישראל?

לפניכם תמצית תוצאות הסקר של בנק ישראל

 • בשנת 2022- כ-68% מלקוחות בנק יהב ימליצו לחבר או בן משפחה לנהל את חשבונם שם.

המלצה על הבנק

 • בשנת 2022 – כ-80% מלקוחות הבנק הבינלאומי ובנק מזרחי היו מרוצים מהשירות שקיבלו בסניף שלהם.

שביעות רצון מהשירות בסניף

 • בשנת 2022 – כ-49% מלקוחות הבנק הבינלאומי, בנק מזרחי ודיסקונט היו מרוצים מזמן ההמתנה בסניף שלהם.

שביעות רצון מהמתנה בסניף הבנק

 • בשנת 2022 – כ–72% מלקוחות הבנק הבינלאומי היו מרוצים משירות שקיבלו באמצעות המוקד הטלפוני

שביעות מוקד טלפוני של הבנק

 • בשנת 2022 – כ-95% מלקוחות הבנק הבינלאומי היו מרוצים מרמת הישרות הדיגיטלי שהבנק הציע באמצעות אתר האינטרנט

שביעות רצון אתר אינטרנט של הבנק

 • בשנת 2022 – כ-92% מלקוחות הבנק הבינלאומי היו מרוצים מרמת השירות הדיגיטלי שהבנק הציע באמצעות האפליקציה

שביעות רצון מאפליקציה של בנק

 • בשנת 2022 – כ-87% מלקוחות בנק הפועלים היו מרוצים מרמת השירות להפקדה או משיכה של מזומנים באמצעות כספומט.

שביעות רצון מכספומט

 • בשנת 2022 – כ-75% מלקוחות בנק לאומי היו מרוצים מרמת השירות זימון התורים בבנק

שביעות רצון זימון תורים בנק

 • בשנת 2022 – כ-65% מלקוחות הבנק הבינלאומי הסכימו לגבי האמירה "באופן כללי הבנק שלי מתנהל בצורה הוגנת כלפיי".

הוגנות הבנק

סיכום: יש בנק מומלץ בישראל?

בחירת הבנק הנכון בשנת 2024 היא הרבה יותר מסתם החלטה פיננסית – זו הזדמנות לחיסכון משמעותי ולשיפור איכות חייכם. כפי שראינו, אין עוד "נאמנות" לבנק אחד; בעידן הדיגיטלי, המעבר בין בנקים קל ומהיר.

התמקדנו בשלושה פרמטרים מרכזיים: שירות מצוין, עמלות נמוכות וחוויה דיגיטלית מתקדמת. אך מעבר לכך, חשפנו הבדלים דרמטיים בריביות – בין אם במשיכת יתר או בעסקאות קרדיט. בחירה נבונה יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה, כסף שיכול לשמש לחופשה, לשיפוץ הבית או לחיסכון לעתיד.

זכרו, אין פתרון אחד שמתאים לכולם. מה שמצוין עבור חבר, עלול להיות יקר עבורכם. לכן, קחו את הזמן, בחנו את צרכיכם האישיים והשוו בין האפשרויות. בסופו של דבר, הבנק שתבחרו לא רק ישמור על כספכם, אלא יסייע לו לצמוח בחכמה – וזה, ללא ספק, משתלם.

לאור הנתונים הנ"ל של סקר בנק ישראל ולאור טבלת השוואת בנקים שחיברנו למעלה, אני מקווה שתוכלו לראות איזה בנק מצטיין בכל פרמטר ולפי זה תוכלו לבחור את הבנק המתאים לכם.

אם שאלתם לאיזה בנק כדי לעבור או איזה בנק הכי משתלם לפתוח חשבון – כבר הבנתם שלא קיימת תשובה אחידה לכל אחד. הכל מתחיל ונגמר באיפיון הצרכים שלכם.

זכרו שסקר זה, אינו תחליף למשאל בין הבנקים הנעשה על ידכם. *בנק one zero לא השתתף בסקר.

רלוונטי: בנקים שנותנים ריבית על העו"ש

מומלץ

discount_דיסקונט

דירוג פיננקה

4.9

מצטרפים לדיסקונט ומקבלים: פטור מעמלות עו"ש, פטור מדמי כרטיס אשראי והלוואה עד 60,000 ש"ח בריבית 0.5%-P. בנוסף מקבלים גם הטבת אקסטרה לבחירה:
או הלוואה ללא ריבית (עד 30 אש"ח ועד 24 חודשים)
או פיקדון בריבית מנצחת של 4.0% ל-6 חודשים (עד 500 אש"ח)
או פטור מדמי ניהול ני"ע ל-12 חודשים (ללא הגבלת סכום)

שאלות נפוצות

אין זו חובה להחזיק או לנהל חשבון בנק בישראל. יחד עם זאת, רוב המעסיקים זקוקים לחשבון בנק על מנת להפקיד משכורת ובכל מקרה תצטרכו מקום אליו להפקיד את הצ'קים או מזומן.

בוודאי. מרבית הבנקים ישמחו לתת לכם הלוואה ללא ריבית או חבילת הטבות למצטרפים חדשים. למצטרפים ממעודוני לקוחות כגון הוט או הייטק זון יש גם חבילת הטבות ומענקים.

פתיחת חשבון בנק לרוב אינה כרוכה בעלות כספית. אם אם אתם חיילים, סטודנטים או פלח אוכלוסייה אחר אשר הבנק חפץ בעיקרו – ייתכן שתקבלו תקופה מוגבלת ללא עמלות. בכל מקרה – שווה להתמקח על זה עם הבנק.

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

מחפשים בנק מומלץ?
הטבה מיוחדת לגולשי פיננקה

מומלץ

discount_דיסקונט

דירוג פיננקה

4.9

מצטרפים לדיסקונט ומקבלים: פטור מעמלות עו"ש, פטור מדמי כרטיס אשראי והלוואה עד 60,000 ש"ח בריבית 0.5%-P. בנוסף מקבלים גם הטבת אקסטרה לבחירה:
או הלוואה ללא ריבית (עד 30 אש"ח ועד 24 חודשים)
או פיקדון בריבית מנצחת של 4.0% ל-6 חודשים (עד 500 אש"ח)
או פטור מדמי ניהול ני"ע ל-12 חודשים (ללא הגבלת סכום)

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית