מאנדיי עמוד הבית

monday ביקורת – חוות דעת של צוות פיננקה על אפליקציית הניהול משימות מאנדיי

Monday.com היא מערכת לניהול פרויקטים שנועדה לתת דרך גמישה ושקופה לארגן את העבודה שלך. עם ממשק ויזואלי ביותר ותזרימי עבודה הניתנות להתאמה אישית, Monday.com תווה דרך ייחודית שבה חברי הצוות שלך ניגשים לפרויקטים שלהם.

אבל עד כמה התוכנה הזו עובדת טוב? כפי שתגלו במהלך סקירת Monday.com זו, הפלטפורמה מובילה את התעשייה בכל הנוגע לנוחות שימוש ואבטחה, אך עשויה להיות בעייתית בכל הנוגע לפונקציונליות מתקדמת.

אודות monday.com (מאנדיי)

monday features

monday.com מובילה את דירוג התוכנה הטובה ביותר לניהול פרויקטים מאז שבדקנו אותה לראשונה. היא קלה לשימוש, יש לה טונות של תכונות והיא ןהיא במחיר די סביר מה שהופך אותה למובילה. בסקירה זו של monday.com, נעבור על כל הנקודות העיקריות שלה כדי שתוכלו לראות מדוע אנחנו אוהבים את כלי ניהול הפרויקטים ואם זה באמת "מערכת ההפעלה של העבודה"  (monday.com בעצמה טוענת שכן), האומנם?

התוכנה החלה במקור כחלק מפונקציית בניית האתרים של חברת Wix.com בשנת 2010, והתוכנה הפכה לחלק מחברת הסטארטאפ daPulse ב-2012 – אם כי עד מהרה היא הורידה את ה- "p" הגדולה והפכה ל"dapulse". בשנת 2017, היא שינתה שוב את שמה ל-monday.com (נראה כי יש להם משהו עם אותיות ראשיות) ומאז היא מתקדמת.

רלוונטי: איך לנהל עסק קטן?

תכונות עיקריות של monday

מאנדיי עמוד הבית

תכונות ניהול ותכנון

תיזמון ותיעדוף משימות: כל פריטי המשימות מאורגנים עם מספר עמודות והסטטוס כדי לעזור לך לעקוב אחר התקדמות הפרויקט.
הצעות מחיר וחשבוניות: התוספת של אפליקציית הצעות מחיר וחשבוניות החדשה מאפשרת לך להכין הצעת מחיר או חשבונית ללקוחות שלך מתוך monday.com. זה שימושי במיוחד לעסקים קטנים יותר המחפשים פלטפורמת all-in-one כדי לפשט את הפעולות העסקיות. רלוונטי: תוכנות הנהלת חשבונות
לוח שנה משותף של הצוות: monday.com מאפשר להציג כל אחד מלוחות הפרויקט בתצוגת לוח שנה של הצוות. כך ניתן לראות אילו משימות אמורות להיעשות שבועות או חודשים מראש.
ניהול משאבים: המערכת גם מאפשרת  ליצור לוחות מותאמים אישית שנועדו לעקוב אחר משאבים עבור הפרויקט.
מעקב אחר זמן: אם אתם צריכים לעקוב אחר הזמן המושקע בכל משימה, monday.com נותנת את היכולת להוסיף מעקב אחר זמן כעמודה נפרדת. (תכונה זו זמינה רק לתוכניות Pro ו-Enterprise).
תבניות מוכנות מראש: monday.com מציעה יותר מ-200 תבניות מעוצבות מוכנות מראש שיאפשרו לך לקפוץ ישר לתוך הפעולה עם זמן הכנה מינימלי.

תכונות תיעוד (דוקיומנטציה)

אחסון מסמכים: הכפתור "קובץ מצורף" בכל פריט משימה, מאפשר לאחסן מסמכי פרויקט רלוונטיים, תמונות, גיליונות אלקטרוניים, או כל חומר קשור אחר. סוג זה של אחסון הופך את מציאת החומרים הרלוונטיים לקל יותר מאשר  אחסון מרכזי במקום אחר.

תכונות שיתוף פעולה

תקשורת: מלבד צ'אט, monday.com מציע את כל שאר הצורות של תקשורת סטנדרטיות כמו הערות משימות ולוחות הודעות. פונקציות אלה כוללות כפתורי העלאת קבצים, קובצי GIF ואזכורים "@", כמו רוב כלי שיתוף הפעולה האחרים.
שיתוף קבצים: כאמור, תכונות האחסון והשיתוף של monday.com פועלות בכל משימה. כך לכל המשתמשים הרלוונטיים תהיה גישה לכל משאבי הפרויקט הדרושים. כל עוד אתה מתויג בלוח פרוייקט מסויים, תקבל התראות על קבצים חדשים שנוספו לכל משימה.
דשבורדים של הצוות: אפשר ליצור דשבורדים עבור כל פרויקט או משתמש ב-monday.com עם מספר סוגים של ווידג'טים, כולל התקדמות משימות, לוח שנה של הפרויקט, ציר זמן של הפרויקט ועמודות מותאמות אישית (תקציבים, מספרי משאבים וכו').

תכונות תקציב

דשבורד לתקציב: כפי שצוין לעיל, ל-monday.com יש מגוון שלם של אפשרויות דשבורדים, כולל עמודות  מותאמות אישית שניתן להשתמש בהן ליצירת דשבורדים לתקציב. אפשר להשתמש בעמודות הנוסחה כדי להרכיב כל סוג מעקב אחר תקציב עבור הפרויקט שלך.

נסו את monday  בחינם ל-14 יום

מחיר

ישנן ארבע רמות שונות של מחיר: Basic, Standard, Pro ו-Enterprise. המחירים משתנים בהתאם למספר חשבונות המשתמש שאתם זקוקים, כאשר החבילות הזולות ביותר מאפשרות לך להוסיף שני משתמשים בלבד והחבילות היקרות תומכות ביותר מ-200 חשבונות.

לא משנה באיזו דרגת חבילה ויכולת משתמש תבחרו, ניתן לשלם עבור Monday.com באמצעות תשלומים חודשיים או שנתיים. בחירה בחיוב שנתי תחסוך לכם 18% בדמי המנוי.

מאנדיי מחיר

מנוי בסיסי (Basic)

המנוי הבסיסי הוא התוכנית הזולה ביותר של Monday.com, בעלות של $80 לחודש עבור 10 משתמשים. עם חברות בסיסית, תוכל לארגן את הצוות שלך באמצעות לוחות Kanban שהם דרכים פשוטות לדמיין זרימות עבודה. כל מערכת Basic Monday.com כוללת שטח אחסון של 5GB, כך שבוודאי תרצו לשדרג אם יש לכם צוות גדול.

מגבלה מרכזית  היא העובדה שבתוכנית הבסיסית, מאנדיי מאחסנות יומני פעילות (logs) משתמשים למשך שבוע אחד בלבד. אם אתה מתכוון לשמור קבצים קריטיים לעסקים במערכת Monday.com, זו עלולה להיות בעיה רצינית מכיוון שלא תוכל לראות מי שינה אותם.

מנוי סטנדרטי (Standard)

דרגה אחת מעל המנוי הביסי תעלה $100 לחודש לצוות של 10 אנשים. עבור רוב לקוחות Monday.com, ההשקעה הנוספת תהיה שווה את זה מכיוון שהחבילה הסטנדרטית מגיעה עם ערכת תכונות מקיפה הרבה יותר.

קחו למשל ניהול תזרימי עבודה ויזואלית. עם חשבון Standard, ניתן לקבל את היכולת להציג משימות פרויקט על ציר זמן חזותי מאוד, קצת כמו תרשים גנט. אתה מקבל גם 20GB של שטח אחסון קבצים ומעקב של 6 חודשים אחר פעילות המשתמש.

מנוי פרו (Pro)

השדרוג הבא הוא חבילת Pro, במחיר של $160 לחודש עבור 10 חשבונות משתמש. אם אתה רוצה לחבר את הדשבורד של Monday.com שלך לפלטפורמות אחרות, סביר להניח שזו תהיה האפשרות הנכונה עבורך מכיוון שהוא תומך בעד 25,000 פעולות אינטגרציה בחודש.

ברמת מנוי זה, שטח האחסון הוא 100GB וזו בשורה נהדרת אם אתה צריך לעבוד עם הרבה קבצי מולטימדיה גדולים. מנויי מקצוענים פותחים גם הרבה כלי פרויקט שימושיים, כמו תצוגות תרשים, מעקב אחר זמן ולוחות משימות פרטיים.

מנוי Enterprise

Enterprise היא חבילת הדגל של Monday.com. למרבה הצער, אין מידע על תמחור ציבורי זמין עבור מנוי מסוג זה, שכן התקנות ארגוניות מותאמות אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

חשבונות ארגוניים מגיעים עם הבטחת זמן פעולה של 99.9% SLA, מה שאומר שאתה יכול לסמוך עליהם עבור משימות קריטיות למשימה ואחסון קבצים חשובים. ניתן להשתמש בהם גם ליצירת יומני ביקורת והגדרת הרשאות חשבון בודדות.

נסו את monday  בחינם ל-14 יום

תמיכה במובייל

למאנדיי קיימת אפליקציה לאנדרואיד ו-iOS. בסיקור זה בדקנו את גרסת האנדרואיד. האפליקציה אינטואיטיבית ואהבנו אותה בסך הכל. זה לא הכי שמיש כמו ממשק  הראשי, אבל שוב, זה נועד בעיקר לטפל בכמה משימות תוך כדי תנועה.

רלוונטי: אפליקציות לניהול עסק

פרטיות ואבטחה

מדיניות הפרטיות של מאנדיי עודכנה לאחרונה כדי להיות קצת יותר ידידותית. למרות ש-monday.com אוספת לא מעט נתונים, החברה מחויבת להשתמש בו רק למטרות פיתוח תוכנה (לראות איך זה עובד, פחות או יותר) וכן לשווק את המוצרים שלה לכם (..).

אין שיתוף עם חברות צד שלישי, אם כי שימו לב שניתן לשתף את הנתונים של משתמשים רגילים עם מנהל החשבון. זו לא ביג דיל כנראה, מכיוון שהבוס שלך כנראה כבר יודע את כל הדברים האלה עליך, אבל זה משהו שצריך לזכור.

האם monday.com מאובטחת?

אם יש לך חששות אבטחה, monday.com היא אופציה טובה, לא נהדרת. היא מאכסנת את הנתונים עם AWS, כלומר אתם בידיים של חברה עם אבטחה מעולה אבל עם היסטוריה של דליים דולפים. אנחנו לא מעריצים ענקיים של AWS כי פשוט קל מדי לשכוח לאבטח את הנתונים שלך, אז אנחנו נותנים לזה חיסרון קטן כאן.

עם זאת, בצד של monday.com, הכל נראה טוב. החברה מוסמכת SOC-2 Type II ומשתמשת ב-TLS בעת העברת הנתונים ל-AWS. כל עוד המתמחה שמטפל ב"דליים" האלה שתה מספיק קפה, הכל אמור להיות בסדר.

נסו את monday  בחינם ל-14 יום

שירות לקוחות של מאנדיי

שירות הלקוחות של monday.com נהדר, אם כי הוא מבוסס כולו על טיקטים, מאגר ידע והפורומים. ברמת מנויי הפרימיום וה-Enterprise יוצמד לכם מנהל csm אישי מטעם מאנדייץ

מאגר הידע monday.com הוא עצום וקל לחיפוש, עם תשובות כמעט לכל שאלה. אנחנו אוהבים את האופן שבו רוב הנושאים חופשיים מהז'רגון ומגיעים עם תמונות, כמו גם הסברים על שימושים מתקדמים יותר בתכונות ספציפיות.

אלטרנטיבה למאנדיי

אין ספק שלמאדיי אולי חסרים חלק מהתכונות המתקדמות הזמינות עם פלטפורמות ניהול פרויקטים חלופיות כמו Clickup או Wrike. עם זאת, העיצוב של מערכת Monday.com ידידותי יותר למשתמש, מה שהופך אותה לבחירה טובה יותר אם אינך רוצה להקדיש שעות לאימון הצוות שלך להשתמש בה.

קראו עוד:

יתרונות וחסרונות

יתרונות

  • ממשק צבעוני וקל למשתמש
  • פונקציונליות גרירה ושחרור פשוטה של צירי זמן ותרשימים
  • כלי שיתוף פעולה המחקים מדיה חברתית (לייקים, אזכורים @, GIF, אימוג'י)
  • אוטומציות מונחות פשוטות לשימוש כלולות בתוכניות ברמה גבוהה יותר
  • רשימה ארוכה של אינטגרציות נתמכות
  • משאבי הדרכה מקוונים ומשאבים לעזרה עצמית בשפע

חסרונות

  • התכונות הטובות ביותר מוגבלות לתוכניות הסטנדרט והפרו
  • יקר אם יש לכם צוות גדול
  • תוכניות תמחור מבלבלות בגלל תמחור לכל מושב (משתמש).
  • מגבלות אחסון של קבצים, לוגים או חוסר תצוגות ציר זמן במנוי הבסיסי

נסו את monday  בחינם ל-14 יום

שאלות נפוצות על מאנדיי


ל-monday.com יש ממשק אינטואיטיבי וקל לשימוש כך שהצוותים שלכם יכולים להתחיל להשתמש בו ללא כל הכשרה או ניסיון קודם בשימוש בכלי שיתוף פעולה או CRM. מעקב אחר נתוני לקוחות והתאמה אישית של חווית משתמש קלה מאוד ומשפרת את מכירות ומניע צמיחה עסקית.


ל-monday.com יש תוכנית חינמית  כמו גם תוכניות בתשלום לעסקים בכל הגדלים. כל התוכנית מציעות ניסיון חינם למשך 14 יום. התמחור עבור monday.com הוא לכל צוות, כאשר גודל הצוות המינימלי הוא שלושה משתמשים. בדקו את הגרסה החינמית


היופי של מאנדיי הוא עד כמה התוכנה שלה פשוטה ועתירת תכונות. זה הופך את monday.com למושלם עבור כל מיני צוותים ופרויקטים. רוב הפרויקטים משתמשים ברשימות משימות, פונקציות סטטוס משימות, ניהול משאבים, לוחות זמנים של פרויקטים ותכונות תקשורת. הדבר היחיד שימנע מכמה צוותים להשתמש ב-monday.com הוא תג המחיר.

אז אם לצוות או לפרויקט שלכם יש תקציב לכלי כמו monday.com, תהיו בטוחים בידיעה שתוכנת ניהול פרויקטים זו גמישה מספיק עבורכם.

לסיכום, האם מאנדיי מתאימה לכם?

אנו חושבים ש-monday.com הוא פתרון תוכנת ניהול הפרויקטים הטובה ביותר שקיימת. למרות שהיא לא חפה מפגמים, אף מתחרה לא מציע את אותו מגוון רחב של פונקציות באותו מחיר.

נוסף על כך, האפלקיצייה די קלה לשימוש גם כן. אנו ממליצים לכל מי שמחפש תוכנת ניהול משימות חדשה לבדוק את התוכנית החינמית או את גרסת הניסיון של 14 יום ולראות מה יש ל-monday.com להציע.

נסו את monday  בחינם ל-14 יום

מה אתם חושבים על monday.com? האם פספסנו משהו? יש לכם שאלות? ספרו לנו בתגובות.

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

רוצה לחסוך בעמלות מסחר?

מלאו את השאלון ונחזור אליכם עם הצעות משתלמות

כמה כסף חשבת להשקיע?
באיזה בורסה?
טווח ארוך או קצר?
לחיצה על הכפתור מהווה אישור לפרטי התקנון

רוצה לדבר עם מומחה?

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצים לקבל עדכונים על פוסטים חדשים, מוצרים חדשים, הטבות, טיפים?

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים