טבלת אקסל הוצאות והכנסות לניהול עסק קטן

האם אתם מוכנים לקחת שליטה על ההוצאות וההכנסות של העסק על ידי השקעה של 30 דקות בחודש בלבד ?

  • האם אתם יודעים מהו המאזן הכלכלי של העסק שלכם בדיוק ברגע זה ?
  • האם אתם יודעים מה היה מאזן ההכנסות וההוצאות שלכם בחודש הנוכחי ביחס לקודם?
  • האם אתם בקיאים בהוצאות העסק שלכם ויודעים לאן הולך כל שקל?
  • במידה והתשובה היא לא לכל אחד מאותן השאלות, קובץ האקסל פרו לניהול עסק קטן יכול לעזור לכם !

129 ש"ח 99 ש"ח

בתשלום חד פעמי

לרכישה עם Paypal לחצו כאן

המדריך ליצירת קובץ אקסל לניהול תקציב לעסק זעיר

בישראל קיימים מעל חצי מיליון עסקים קטנים, כאשר כל אחד מהם יכול להיות טוב בתחומו, להעניק את השירות המקצועי ביותר, אך במידה וההתנהלות הפיננסית שלו לא נכונה, העסק יכול להיכנס לסטטיסטיקה העגומה. תזרים מזומנים שלילי במקרה הטוב פוגע ביכולת ההחזר ובאמון מול הספקים, ובמקרה הרע העסק עלול להיסגר ולהיכנס להפסדים.

מהו קובץ אקסל לניהול עסק קטן\זעיר?

קובץ אקסל לניהול הוצאות עסק זעיר יעיל לטיפול בתזרים המזומנים, שהוא העוגן המרכזי בניהול תקין של כל עסק, ולו הקטן ביותר. התזרים מאפשר לנו לשלם לספקים, לרכוש מוצרים, לשלם מיסים, דמי שכירות, תקציבי שיווק ופרסום, פיתוח העסק וכו'. למעשה, כאשר אנו יוצרים טבלת אקסל המראה את ההכנסות אל מול ההוצאות, נוכל לדעת האם העסק רווחי וכמה הרווח בפועל. אולם, חשוב לדעת שדו"ח הרווח וההפסד יכול להראות שהעסק רווחי, אך בפועל כמות המזומנים שעומדת ברשות העסק אינה מספיקה לתשלום כל ההוצאות הנחוצות, ולכן טבלה חכמה תוכל לשפוך אור על הנתונים האמיתיים ולאפשר לנו לראות את התמונה המלאה.

כדאי לדעת שאי ניהול נכון, למעשה יוצר "גירעון" ומכאן המצב יכול להתדרדר ולהגיע לטלפונים מהבנק, אי עמידה בתשלום לספקים ולגרום לאפקט הדומינו הידוע בסיומו. אז בואו נראה כיצד מארגנים את הנושא ומנהלים טבלת אקסל בצורה נכונה.

איך בפועל יוצרים טבלת הוצאות והכנסות לעסק ?

טרם פתיחת הטבלה, חשוב לרכז את כל הנתונים והמספרים הקשורים להוצאות והכנסות של העסק, החל מחשבונות הבנק ועד כרטיסי האשראי. לאחר מכן בדקו את סטטוס המזומנים, ופתחו טבלת אקסל.

בשלב הבא, עדכנו בטבלה את תזרים המזומנים לפי שתי עמדות; אחת המכילה את התשלומים הצפויים לספקים, ומצד שני את צפי הכנסות וגבייה מלקוחות. את הנתונים הללו יש לסנכרן יחד עם הנתונים שאספתם מחשבונות הבנק והאשראי. בדרך זו תוכלו לדעת מהו המועד הנכון מבחינתכם לשלם לספק, שהרי פספוס של מספר ימים, עלול לגרום לצ'ק לחזור.

בנוסף לכל אלה, ריכזו את כל ההוצאות הקיימות של העסק, כולל ספקים, תשלומים קבועים ותשלומים מזדמנים. כאשר הכל יהיה מול העיניים, תוכלו לנסות להוזיל עלויות על ידי חיפוש ספקים אחרים, או להתמקח מעט על המחיר. זכרו – כאשר הכל כתוב, הכל ידוע מראש ואין הפתעות!

מתקשים לנהל טבלה? שימו מעקב ביומן

"מה שלא כתוב ביומן לא מתקיים". וודאי בעלי עסקים רבים יזדהו עם המשפט, ולכן בחרו שעה בשבוע לניהול הטבלה, כך תוכלו להתמיד ולעדכן את כל הנתונים שהצטברו במהלך השבוע בטבלה. כמו כן, דעו כי אקסל מציע מגוון כלים ופיצ'רים ייחודיים המסייעים לבצע פילוחים מדויקים, סיכומים ועוד מגוון אפשרויות המתאימות לצרכי העסק שלכם. בחיפוש מהיר ברשת או ביוטיוב תוכלו למצוא מגוון סרטוני הדרכה לשימוש נבון באקסל.

דעו כי תפקידו של קובץ אקסל לניהול הוצאות עסק קטן / זעיר הוא לשקף לכם את המצב עדכני של העסק בכל זמן נתון, כאשר שימוש נכון בטבלה הציל ומציל בעלי עסקים ונותן להם את המידע המדויק שהם זקוקים לו, וכך מפנה עבורם את הזמן להתמקד בפעילות הליבה של העסק.

הפיתרון: טבלת תזרים מזומנים של פיננקה

מאפיינים עיקריים:

  • טבלת אקסל הוצאות והכנסות לעסק פשוטה ואינטואטיבית
  • 7 קטגוריות ראשיות ולמעלה מ-80 סעיפי משנה
  • סיכום שנתי – ראו את המאזן השנתי בגרף ויזואלי
  • אפשרות קוסטימיזציה מלאה
קובץ-לניהול-עסק.png

למדו עוד על קובץ האקסל לניהול עסק קטן / זעיר של פיננקה

שאלות נפוצות

צוות אתר פיננקה יצר עבורכם קובץ אקסל לניהול כלכלת העסק. הקובץ ניתן להורדה למחשב ונתמך במערכת הפעלה Windows ו-Mac. עליכם לבצע את התשלום והקובץ ישלח אוטומטית לתיבת המייל שלכם. לאחר הורדת הקובץ למחשב האישי ופתיחתו, יש למלא את הפרטים בכל סעיף רלוונטי וכך תוכלו לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות שלכם ולתכנן את התקציב הפיננסי שלכם. בהצלחה!

האם אתם יודעים מהי התחזית הכלכלית של העסק שלכם בחודשים הבאים במדויק ?

האם אתם יודעים מה מצבכם הכלכלי המדויק כאשר מגיעות הוצאות בלתי צפויות?

האם אתם מקדישים בכל חודש 30 דקות לכל היותר על מנת לסדר את כלל ההוצאות וההכנסות העסקיות ?

במידה והתשובה היא לא לכל אחד מאותן השאלות, קובץ האקסל פרו לניהול כלכלת העסק יכול לעזור לכם !

הגישה לאפליקציה אפשרית רק מטלפון הנייד, בעוד טבלת אקסל מאפשרת גישה מכל מקום ללא תלות ברשת האינטרנט, תקלות כאלה ואחרות וכו'.
טבלת אקסל גמישה מאוד לשינויים וניתן בקלות להתאים אותה לצרכים שלכם, כמו למקצוע, לסטטוס האישי, מצב הנפשות וכו'. זאת ביחס לאפליקציות שלא תמיד מתאימות לצרכים הספציפיים שלכם ולא מאפשרות לבצע שינויים ספציפיים שיכולים להשפיע על חווית המשתמש.
המידע המוצג באפליקציות חשוף, וזאת על פני טבלת אקסל שניתן לשמור אותה במחשב האישי שלכם ואפילו לנעול את הנתונים עם קוד.

הורדת הקובץ נעשית לאחר ביצוע התשלום. לאחר ביצוע התשלום הקובץ ישלח אוטומטית לתיבת המייל שלכם (מומלץ לבדוק בתיבת הספאם או בתיבת הדואר של הפייפל שלכם).

ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות טופס הצור קשר בתפריט העליון, באמצעות הדואר האלקטרוני [email protected] או באמצעות דף הפייסבוק שלנו.

לא כל בעלי העסקים יודעים לתכנן קובץ אקסל ובואו נודה בזה לאיזה בעל עסקים בכלל זמן לכך? לשם כך, צוות פיננקה יצר עבורכם טבלת אקסל מוכנה להורדה לניהול ההכנסות וההוצאות של העסק שלכם.

כתב ויתור ותקנון: פיננקה – השכלה פיננסית נגישה מספקת קובץ זה למכירה למטרות מידע בלבד, קובץ זה לא נועד להחליף ייעוץ פיננסי מקצועי מוסמך המכיר את המצב הכלכלי האישי שלך.במידה והינך זקוק לייעוץ מקצועי, פנה לקבלת עזרה בתשלום מיועץ מקצועי כגון מחיר לרכישה באזורך המקומי. כל הזכויות על התוכן באתר שמורות לפיננקה. אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגרי מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני או אחר – כל חלק שהוא מהחומרים שבאתר זה ובקובצי האקסל שלו. שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומרים הכלולים באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב ממנהלי פיננקה. החזרים כספיים: מכיוון שזוהי הורדה מיידית של קובץ דיגיטלי, החזרים כספיים אינם אפשריים.

כל הזכויות שמורות לפיננקה – 2021

חכו רגע!

אתם צעד אחד לפני קבלת שליטה מלאה על ההוצאות וההכנסות של העסק שלכם! לא חבל?


קבלו 15% הנחה וגם שליטה מלאה על ההתנהלות הפיננסית של העסק שלכם
15% הנחה
לחיצה על הכפתור תוסיף את הקובץ לסל הקניות ביחד עם הקופון.
הקופון לא תקף בתשלום עם Paypal.
הקופון בתוקף עד 31/12/23. בכפוף לתקנון.

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית