מנייה

מניית אפל (APPL): מחיר המנייה היום, גרף, ניתוח טכני, תחזית, המלצות, דוחות, היסטוריה

מחיר מניית אפל היום (APPL)

גרף מניית אפל

אודות מניית אפל

אפל (סמל: AAPL) היא אחת מחברות מוצרי האלקטרוניקה והמחשבים האישיים המובילות בעולם.

החברה שבסיסה בקופרטינו, קליפורניה, הוקמה בשנת 1977 בשם Apple Computer Inc. היא הורידה את "המחשב" משמה בתחילת 2007. מקומה הנוכחי של אפל בשוק העולמי רחוק מההתחלה הצנועה שלה, עם סטיב ג'ובס, סטיב ווזניאק ורונלד וויין מוכרים ערכות מחשב אישי בעבודת יד בסוף שנות ה-70.

החברה המשיכה להתמקד במחשבים אישיים בעשורים הבאים, אך בשנים האחרונות התמקדות זו עברה יותר לאלקטרוניקה צריכה כמו אייפון, אייפד ואייפוד.

עם זאת, אפל מוכרת גם מגוון תוכנות, שירותים ויישומים קשורים, כאשר חלק מהמוצרים הלא-אלקטרוניים הבולטים הם iCloud, iOS, Mac OS ו-Apple TV.

בנוסף, החברה מוכרת ומספקת יישומים ותוכנות דיגיטליות דרך iTunes Store, App Store, iBookstore ו-Mac App Store. אפל נשארה ממוקדת בפיתוח החומרה, התוכנה, מערכות ההפעלה והשירותים שלה כדי לספק ללקוחותיה את חווית המשתמש הטובה ביותר האפשרית.

חלק ניכר מהמאמצים של החברה נועד גם לשיווק ופרסום שכן היא מאמינה שמאמצים כאלה חיוניים לפיתוח ומכירת מוצריה. לחברה – שמשרדי ההנהלה העיקריים שלה ממוקמים ב-1 Infinite Loop, Cupertino, California 95014 – יש חנויות קמעונאיות ברחבי העולם, עם יותר מ-300 מיקומים נכון לשנת 2012.

לאפל יש חמישה מגזרי פעילות שניתן לדווח עליהם: אמריקה, אירופה, יפן, אסיה-פסיפיק וקמעונאות. המגזרים המבוססים על גיאוגרפיה אינם כוללים את תוצאות המגזר הקמעונאי.

למרות מעמדה המוביל בשוק של אפל, החברה עדיין מתמודדת עם מספר גורמי סיכון, הכוללים תנאים כלכליים עולמיים משתנים, ביקוש צרכני משתנה, תחרות עולמית ושיבושים פוטנציאליים בשרשרת האספקה.

ניתוח טכני של מניית אפל

פיננסים: אפל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית