בית השקעות מומלץ

בית השקעות מומלץ: איך לבחור בית השקעות מומלץ עבורך?

בעולם הפיננסי, בחירת בתי השקעות הנכונים עבורנו עשויה להיות משימה מורכבת. במאמר זה, אנו מציגים מידע מקיף ומודרני המבוסס על מחקר וניתוחים, כדי לעזור לכם להבין אילו בתי השקעות יכולים להיות הכי מתאימים עבור הצרכים הפיננסיים שלכם. עם גישה מקצועית וברורה, נספק לכם מידע שיסייע לקבל החלטות מושכלות ומבוססות. המאמר מתמקד בהמלצות המבוססות על מקורות אמינים ומביא כלים לניהול השקעות מוצלחות.

ידוע כי הרווח העיקרי של בית השקעות הוא בכך שהוא מספק ידע וניתוח מקצועי שבן אדם רגיל או משקיע סטנדרטי לא יודע, או שאין לו מספיק זמן ופנאי כדי להגיע אליו. יועץ השקעות בבית ההשקעות, יציע לכם אופציות מגוונות להשקעה, יבין מכם מה טווח הסיכון שאתם מוכנים לקחת וביחד אתכם יבנה תיק השקעות המותאם בדיוק עבורכם.

תוכן עניינים

איך לבחור בית השקעות?

קודם כל, כדאי לדעת שישנם סוגים רבים של בתי השקעות, ששונים אחד מהשני, ולכל אחד מהם יש תחומים שונים בהם הוא מתמחה, יש סוגי השקעות ייחודיים אליו, ויש את רף ההשקעה המינימלי, שאותו צריך להשקיע כדי להיעזר בשירותיהם. ישנם כמובן את בתי ההשקעות הידועים, הראל פיננסים בית השקעות, IBI בית השקעות, אנליסט בית השקעות, פסגות, מיטב, ואלטשולר שחם. ניתן לומר שבין השמות שנמנו נמצאים השלושה הגדולים בישראל.

רלוונטי: השקעות בבורסה למתחילים

בחירת העורכים: 3 בתי ההשקעות מובילים ומומלצים

שםמינימום לפתיחת תיק השקעות מנוהלמינימום לפתיחת תיק מסחר עצמאיסך הנכסים המנוהלים במיליוני ש"ח (2022)הטבות לגולשי פיננקה
מיטב300,00010,000 ש"ח291,902.0פטור מדמי ניהול לשנתיים, פטור מעמלת קנייה\מכירה על קרנות כספיות, וקורס מסחר במתנה. לפרטים נוספים מיטב בית השקעות
אקסלנס300,00020,000 ש"ח56,015.0 100 ש"ח בונוס הצטרפות, פטור מדמי ניהול לשנתיים, 3 קורסי מסחר בזום/
למידע והרשמה
IBI300,00015,000 ש"ח38,667.0 $75 מתנה לחשבון!
למידע נוסף אודות IBI

לפני בחירת בית השקעות: כיצד להבין את יעדי ההשקעה שלך

לכל משקיע יש מטרות משלו, איזון סיכון מול בטיחות או סיכוי להרוויח רווחים גבוהים יותר מול הכנסה מדיבידנד ועליית ערך מתמדת. חברת השקעות בשירות מלא יכולה להצביע על הדרך לפתרון הטוב ביותר או לסל האפשרויות שיוכלו לעזור לך לממש את יעדי ההשקעה שלך.

יועצים של חברת השקעות טובה יכולים לעזור לך להשקיע בצורה שתואמת את היעדים ארוכי הטווח שלך לבטיחות ולרווחים – ולהצביע על השקעות שעלולות להיות בעייתיות או ביצועים נמוכים. שימוש בחברת השקעות בשירות מלא לא מבטיח שלעולם לא יהיו לך הפסדים, אבל הפסדים רבים ניתן למנוע או למזער.

רלוונטי: השקעות במניות למתחילים

מי צריך בית השקעות?

ניהול כספים בבית השקעות לדעתי מתאים במיוחד לאנשים שאין להם זמן או ידע מספיק לניהול עצמאי של השקעותיהם, למי שמעוניין בחיסכון ארוך טווח כמו פנסיה או חיסכון לילדים, ולמי שמעדיף לגוון את תיק ההשקעות עם גישה למגוון סוגי נכסים כמו מניות, אג"ח ונדל"ן. בנוסף, מהניסיון שלי , זה מתאים לאנשים שמעריכים שירות מקצועי לניהול סיכונים, מקסום תשואות, קבלת דוחות תקופתיים מפורטים ומעקב שוטף אחר ביצועי ההשקעות. בתי השקעות מספקים גם תוכניות השקעה מותאמות אישית בהתאם למטרות, צרכים ופרופיל סיכון אישי, כך שהם מהווים פתרון אידיאלי למי שמחפש ניהול מקצועי ומותאם אישית של השקעותיו.

למדו עוד: השקעות קטנות למתחילים

מה ההבדל בין כל בתי ההשקעות?

אחד ההבדלים המהותיים הוא המסלול השונה בתחומי ההשקעה , ובעיקר בתחום קופות הגמל. כשיש לכל בית השקעה את אסטרטגיית ההשקעה שלו, ואת מרכיב הסיכוי לעומת סיכון שלו. בתי ההשקעה מחזיקים מבחר גדול ומגוון של מסלולי השקעה, כדי לאפשר ללקוח את הבחירה המיטבית, אך בסוף, סוגי החברות, המדינות מהן הן מגיעות, וההחלטות מתי בדיוק להשקיע ואיפה, שונות בין כל בית השקעה למשנהו.

רוצים לגוון? למדו על השקעות בקריפטו

פרמטרים לבחירת בית השקעות מומלץ

בסוף, ברור שהמטרה היא הגדלת הרווח והתשואה, השאלה היא באמת איך ממנפים את ההשקעה באופן המיטבי ביותר. לשם זה קיימים מספר פרמטרים שעל פיהם ניתן לבחור בית ההשקעות:

  1. תשואה בזמן – תשואה נמדדת לאורך זמן ולא בפרק זמן קצר וספציפי. בדרך כלל טבלת התשואות מסכמת את חמש השנים האחרונות, ובתשואה הממוצעת ביניהם. כן כדאי לומר, תשואה של העבר, אינה מבטיחה כלום לגבי תשואה עתידית, אלא כן סוג של ניבוי כלשהו ליכולות ההשקעה של בית ההשקעות, שידע היכן ניתן להשיא יותר רווחים.
  2. תשואה בזמני משבר – אין כמו הקורונה להעיד על ביצועי בתי ההשקעות השונים. כאשר כל השוק נמצא בירידה, שווה מאוד לראות מי נפגע מהירידה יותר, ולעומת זאת מי ידע לצפות, או לפזר כמו שצריך את השקעותיו, על מנת שלא יינזק באופן חמור מהמשבר. גם כאן צריך לומר, כולם יושפעו מכל משבר, השאלה מי הכי פחות יפגע ממנו.
  3. עמלות ודמי ניהול – עלויות ההשקעה ועמלות, וכן דמי ניהול תיק ההשקעות, יכולים להיות שונים דרמטית בין בתי ההשקעות השונים. לעיתים, מדובר בעלות שאינה נראית ממבט ראשון אלא נמצאת ב"אותיות הקטנות", לכן כדאי לבדוק טוב טוב את פוליסת ההשקעה, או את החוזה עליו אתם חותמים. קראו עוד על השוואת עמלות מסחר בבורסה
  4. שביעות רצון לקוחות כללית – אף חברת השקעות אינה יכולה להתאים באופן מושלם לכל משקיע, אך חברות ההשקעות הטובות ביותר ממקדות את מאמציהן בתחומים החשובים ביותר ללקוחותיהן, ומספקות שירות ברמה הגבוהה ביותר. חפשו אחר ביקורות וחוות דעת ברשת.
  5. אפשרויות שירות לקוחות ותמיכה – הזמינות של אפשרויות תמיכה מרובות לשאלות חשובות בכל שעה ביום או בלילה בעיקר אם אתם סוחרים מול בורסות זרות מעבר לשעות הפעילות הרגילות בארץ.

רלוונטי: פלטפורמות למסחר מדומה

רשימת 10 בתי השקעות מומלצים

לפניכם סקירות קצרות על 10 בתי השקעות מובילים, בסדר אקראי.

1. מיטב

מיטב בית השקעותמיטב זוהי חברה ציבורית אשר מתמחה בניהול השקעות מאז 1979 ובראשותה עומדים אלי ברקת ואבנר סטפק. מיטב הינו בית השקעות מומלץ, מנוסה ומוכר מאד בתחום ובשוק ההון. מיטב מנהלת נכסים בהיקף של כ-213 מיליארד שקלים עבור למעלה ממיליון לקוחות. במיטב תקבלו שירות מקצועי, מערכות מסחר מתקדמות, עמלות אטרקטיביות כמו כן מיטב מציעה קורסים ומפגשי זום ללקוחות

הטבה לגולשי פיננקה עם מיטב – פטור מדמי ניהול לשנתיים, 10% הנחה על החזרי מס בחברת “פינאפ”, פטור מעמלת קנייה על קרנות כספיות, ריבית זכות שנתית בשוווי 0.5% על יתרת מזומן בעו"ש וקורס מסחר במתנה!!  מבצע לסוף שנה: ספריית VOD פיננסית במתנה הנותנת גישה ל-4 קורסים נוספים למשך חודשיים
>> לפרטים נוספים מיטב בית השקעות

מחפשים תיק מנוהל? אם יש לכם מעל 300,000 שקלים ומעוניינים בתיק השקעות מנוהל -שווה לשמוע את ההצעה של מיטב בית השקעות

2. אקסלנס בית השקעות

אקסלנס בית השקעותבית ההשקעות אקסלנס מנהלים תיקי השקעות למעלה מ-25 שנים עבור מגוון רחב ומגוון של לקוחות בהיקף נכסים של כ-10 מיליארד שקלים. בבית השקעות זה על מנת שהכסף שלכם יעבוד וירוויח עבורכם מעניקים לכם ליווי צמוד ואישי של מנהל לקוחות בעל רישיון פיננסי אשר יתאים לכם את מוצר ההשקעה בצורה האופטימלית – קרנות נאמנות, מניות, תעודות סל וכו'. בנוסף בבית השקעות זה קיימת מחלקת מחקר ודיאליזה אשר מכילה אנליסטים מקצוענים בעלי ידע עצום בתחום הפיננסי והדובדבן שבקצפת – קיימת חשיפה לשווקים בין לאומיים, השקעות במטבעות זרים והשמיים הם הגבול.  

*מבצע לגולשי פיננקה, 100 ש"ח בונוס הצטרפות,  פטור מדמי ניהול לשנתיים, 3 קורסי מסחר בזום
>> למידע והרשמה או קראו את הביקורת המלאה.
*מינימום לפתיחת תיק 20,000 ש"ח

3. בית השקעות IBI

אי בי איי בית השקעותבבית ההשקעות אי.בי.אי מאמינים בגישה הוליסטית בכל הנוגע לטיפול בכסף שלכם, קיים דגש גדול על מתן יחס אישי, ליווי והעמקת הקשר בינכם על מנת שתוכלו להשקיע את ההשקעות הנכונות בדיוק עבורכם. חשוב לומר כי בבית ההשקעות אי.בי.אי ישנה מחלקת פרימיום אשר כל מטרתה היא מתן פתרונות ללקוחות בעלי הון ועושר פיננסי רב אשר דורשים טיפול ויחס מיוחדים בנוסף בבית השקעות זה תמצאו שירותים נוספים כגון – העברה בין דורית, צ׳ק אפ פנסיוני, השקעות ריאליות בנדל״ן ועוד.

מבצע לגולשי פיננקה: מצטרפים למסחר עצמאי ונהנים מ-250 ש"ח מתנה לחשבון ופטור מדמי ניהול לשנה!  מינימום השקעה: 15,000 ש"ח
>> למידע נוסף אודות IBI לקריאת הביקורת המלאה

4. אלטשולר שחם

ראשית חשוב להבהיר כי באלטשולר שחם תיק ההשקעות שלכם מתנהל מחשבון הבנק האישי שלכם ואין צורך להעביר כספים (נקרא: תיק השקעות מנוהל). בתחילת התהליך תקבע לכם פגישה עם משווק השקעות מטעם בית ההשקעות אשר יבנה תוכנית השקעה מותאמת אישית לאופייכם לאחר בחינת הצרכים שלכם והפרמטרים הרלוונטים לכם. באלטשולר שחם מאמינים בהשקעה לטווח הרחוק ומיצוי פוטנציאל נכסים ובאפשרותכם לצפות אונליין בכל עת בפעילות המתרחשת בתיק ההשקעות שלכם.

שירות חדש של אלטשולר שחם הנקרא הוריזון מאפשר קניה ומכירה של מטבעות קריפטו תחת יישות מפוקחת של בית ההשקעות. הקניה נעשית בטלפון של חדר המסחר ומציעה ליווי אישי, עמלות אטרקטיביות, אפשרות להוראת קבע וטיפול בכל היבטי המיסוי. 

להצטרפות דיגיטלית >>>

אלטשולר שם בית השקעות מומלץ

רלוונטי: בניית תיק השקעות מומלץ

5. ילין לפידות

ההשקעות בילין לפידות מפוקחות על ידי רו״ח דב ילין ורו״ח יאיר לפידות. ניהול תיק ההשקעות ניתן הן ללקוחות פרטיים אשר היקף השקעותיהם 500,000 אלף ש״ח ומעלה והן ללקוחות מוסדיים ומבצעים אותם מנהלי השקעות מקצועיים ואנליסטים מומחים אשר ייעצו לכם האם כדאי להשקיע, להחזיק, לרכוש, לקנות או למכור ניירות ערך או נכסים פיננסים בארץ ובחו״ל. כן, הם מתמחים גם בניהול תיקי השקעות בחו״ל ובמטבעות זרים.

ילין לפידות בית השקעות מוביל

6. פסגות

בבית השקעות פסגות תוכלו לבחור באיזה בנק ברצונכם לפתוח חשבון על שמכם בו יתבצעו כלל ההשקעות שלכם או בפסגות ניירות ערך וכל זה בשקיפות מלאה והדדית עם בית ההשקעות. לפסגות קיימים הסכמים עם כלל בנקי ישראל עקב היותם גוף פיננסי מוביל. התיקים בבית השקעות זה מנוהלים על ידי מומחים לאחר ייפוי כוח לקניה ומכירה ניירות ערך ולניהול החשבון. ייפוי כוח זה כמובן לא מאפשר העברת אן משיכת כספים מהחשבון וזאת כמובן על מנת לשמור על כספכם. לקוחות פסגות מקבלים ליווי אישי של מקצוען בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך.

פסגות בית השקעות

7. מור בית השקעות

בית השקעות מור מנהל תיקי השקעות כבר 16 שנים בצורה המקצועית ביותר, ניתן להבין זאת על פי הצהרתם כי העקרונות המנחים אותם כאשר הם מנהלים תיקי השקעות הם הגינות, מקצועיות ושירות מוקפד. כלומר, אין כל ספק כי הם יתאימו עבורכם את ההשקעה המתאימה ביותר לגודל התיק שלכם והצרכים שלכם כמובן. תפיסת ההשקעה בבית מור היא ממוקדת ביצירת ערך מיטבי ולא פחות מכך. מדיניות ההשקעות נקבעת ומיושמת על ידי ליאור גרינהויז מנכ״ל מור ניהול תיקים וצוות ההשקעות. גרינהויז עוסק בניהול תיקים בשוק הישראלים מ- 2006.

מור בית השקעות מומלץ

8. הראל פיננסים

הראל פיננסים היא הזרוע הפיננסית של קבוצת הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע״מ. קבוצת הראל היא מקבוצות הפיננסים והביטוח הגדולות בישראל. בית ההשקעות הראל פיננסים מציע שירות בפעילויות שונות – ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקים, השקעות אלטרנטיביות וכדומה. הראל פיננסים מנהלת כיום כ-60 מיליארד שקלים. בית השקעות זה צמח לאחרונה בצורה יוצאת מגדר הרגיל, התפתח לתחומים חדשים וקטף הצלחות בולטות מה שהפך אותו לאחד מבתי ההשקעות הבולטים כיום בתעשייה.

הראל פיננסים בית השקעות

9. מגדל שוקי ההון

מגדל ניהול תיקי השקעות היא כמובן מבית מגדל שוקי ההון – מהחברות המובילות כיום בתחום ניהול תיקי ההשקעות. מגדל שוקי ההון מספקים שירותים ללקוחות פרטיים בעלי הון, לגופים מוסדיים, מוסדות ציבור, חברות עסקיות מובילות ורשויות מוניציפאליות. במגדל ניהול תיק ההשקעות יתבצע מחשבון הבנק הפרטי שלכם. במגדל תוכלו כמובן גם להשקיע במטבעות זרים באמצעות דסק חו״ל דבר אשר שמור למנהלי ההשקעות המנוסים ביותר.

מגדל שוקי ההון בתי השקעות

10. אנליסט

באנליסט, בית השקעות הכוכב עולה בשנים האחרונות לאור תשואות פנומנליות, קיימים מגוון תיקים רחב, היא מנהלת תיקי השקעות ברמות סיכון שונות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים וזאת באמצעות המערכת הבנקאית. צוות ניהול ההשקעות והמחקר באנליסט כולל כ-20 מנהלי השקעות ואנשים מקצוע בעלי ותק וניסיון רבים המתמצאים במחקר, ניתוח והשקעה בחברות ישראליות ואף בחברות בינלאומיות. במידה וקיים לכם כסף נזיל ופנוי ב-אנליסט ישמחו לעזור לכם למנף אותו בצורה המדויקת והמתאימה לכם תוך טיפוח חשיבה עצמאית, מחקר מעמיק ושקיפות מלאה.

אנליסט בית השקעות וניהול תיקי השקעות

איך יצרתי את הרשימה הזאת?

לצורך יצירת רשימת עשרת בתי ההשקעות המומלצים, ביצעתי מחקר מעמיק שהתבסס על מספר קריטריונים מרכזיים. תחילה, בחנתי את ביצועי בתי ההשקעות בשנים האחרונות, תוך התמקדות בתשואות שהניבו ללקוחותיהם. לאחר מכן, השוויתי את מגוון המוצרים והשירותים שהם מציעים, כגון קרנות נאמנות, ניהול תיקים והשקעות אלטרנטיביות. בנוסף, התייחסתי לרמת השירות והמקצועיות של צוות היועצים הפיננסיים בכל בית השקעות. עוד נבדקו פרמטרים של שקיפות ודיווח, כולל דיווחים כספיים מפורטים ונגישות המידע ללקוחות. לבסוף, השתמשתי במשובים וביקורות מלקוחות קיימים, יחד עם דירוגים והשוואות ממקורות חיצוניים כגון אתרי דירוג והשוואה פיננסיים. כל אלה יחד יצרו תמונה מקיפה ומדויקת שאיפשרה לי להרכיב רשימה מהימנה ומומלצת של עשרת בתי ההשקעות הטובים ביותר.

תהליך פתיחת תיק השקעות

בניית תיק השקעות מתחילה בהגדרת מטרות פיננסיות ויעדים, הערכת סיכון אישית, וקביעת הקצאת נכסים מתאימה (כגון מניות, אג"ח, נדל"ן). לאחר מכן בוחרים ניירות ערך ספציפיים ורוכשים אותם בהתאם לתוכנית. ניהול התיק כולל מעקב שוטף אחר ביצועיו, איזון מחדש כדי לשמור על הקצאת הנכסים המקורית, קבלת דוחות תקופתיים, הערכת ביצועים ביחס למדדים ויעדים שנקבעו והתאמת האסטרטגיה בהתאם לשינויים בשוק ובצרכים האישיים. ייעוץ מקצועי שוטף מסייע לבצע התאמות ושינויים בתיק כדי למקסם את התשואות ולמזער סיכונים.

מה הם חובותיו של יועץ ההשקעות?

אחרי בחירת בית ההשקעות וקבלת יועץ השקעות מטעמו, תמיד תעלה השאלה למי הנאמנות של היועץ, האם יעדי את הרווחים שלכם, או דווקא של בית ההשקעות בו הוא עובד. התשובה היא שלפי חוק יועץ השקעות מחויב ללקוחות לפני הכל. לכן, הוא יהיה מחויב בתום לב, בשקיפות, נאמנות וחשאיות, ושכל פעולותיו יהיו לטובת האינטרס של הלקוח, לפני הכל.

רלוונטי: תיק השקעות דיגיטלי

איך יודעים איזה בית השקעות מניב את התשואה הגבוהה ביותר?

ראשית, ישנם טבלאות שמתפרסמות, גם על ידי בנק ישראל, וגם על ידי גופים אחרים, של השוואות בין בתי ההשקעות השונים. שימו לב מי מפרסם את הנתונים, לעיתים יש לו גם אינטרס להבליט דברים מסוים. אפשרות נוספת היא בעזרת "קרן נאמנות גמישה". מה היא בעצם? היא קרן המתירה למהל להיות חופשי בכלל ההשקעות שלו דרך הקרן. מה שנבחן כך הוא הניהול הנכון של ההשקעות. לכן, התשואה אותה מביאה הקרן, משקפת בצורה הטובה ביותר את ביצועי הקרן, כאשר היא מקבלת את ההחלטות ביחס להשקעות.

חדש! מעקב אחר מניות פופולאריות באתר פיננקה

שאלות נפוצות על בחירת בית השקעות מומלץ

לרוב בתי ההשקעות יש אפליקציות מסחר. סקרנו חלק מהן כאן

כן. מציאות השוק היא ששום תגמול לא מגיע ללא סיכון. אפשר להפסיד כסף בקניית השקעה גרועה, אבל  גם אפשר להפסיד בקניית השקעה טובה בזמן הלא נכון. כשמדובר בשווקים הפיננסיים, יש אינסוף אפשרויות להרוויח ולהפסיד כסף. אלא אם כל הכספים בחשבון ההשקעות שלך יושבים במזומן לא מושקע, קיים סיכון שתפסיד כסף גם אינפלציה יש לקחת בחשבון. קראו עוד על השקעות בטוחות

לכל פלטפורמת השקעות יש תהליך פתיחת חשבון שונה, אך בדרך כלל ניתן להשלים אותם באופן מקוון. התחל בביקור באתר האינטרנט של החברה, ועקוב אחר שלבי ההרשמה. תצטרך לספק מידע מזהה, כמו גם פרטים על צורת ההשקעה והיעדים שלך.

למעקב אחר תיק השקעות:

  1. דרך פלטפורמת המסחר: גישה למידע עדכני.
  2. דוחות תקופתיים: עיון בדוחות מבית ההשקעות.
  3. ייעוץ מקצועי: פגישות עם יועץ השקעות.
  4. ניתוח ביצועים: השוואת ביצועים למדדים רלוונטיים.
  5.  

לסיכום, בחרו בית השקעות בתבונה

לסיכום, בבואכם לבחור בית השקעות שימו לב לפרמטרים השונים. בחנו היטב את התשואה לאורך זמן, שימו לב לתשואה בעתות משבר, כמובן בדקו את כל העמלות ודמי הניהול. בסוף, מדובר בכסף שלכם, ותמיד סמכו רק על עצמכם עד הסוף בנוגע אליו. תהיו זהירים עם פיזור נכון של ההשקעות, ותמיד שאלו מספר אנשים, אל תסמכו על המלצה או דעתו של אדם אחד. ובעיקר, שאפו תמיד ללמוד עוד ועוד, זה תחום שכל ידע בו – עוזר.

רלוונטי: איך להתחיל להשקיע?

התחילו להשקיע חכם ועל בטוח

אפליקציית IBI SMART, ראשונה מסוגה בישראל, מאפשרת לכם לסחור בארה"ב בקלות ובנוחות, כל זאת בעלויות נמוכות, שירות מקצועי ועם חבר בורסה מנוסה ומפוקח.
מבצע עד סוף החודש: קבלו 250 ש"ח מתנה! פטור דמי ניהול לשנה, קורס מסחר במתנה!
0 ₪ דמי שימוש לשנה!

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ או שיווק השקעות או תחליף לייעוץ או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהיא.

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

רוצה לחסוך בעמלות מסחר?

מלאו את השאלון ונחזור אליכם עם הצעות משתלמות

כמה כסף חשבת להשקיע?
באיזה בורסה?
טווח ארוך או קצר?
לחיצה על הכפתור מהווה אישור לפרטי התקנון

רוצה לדבר עם מומחה?

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לחסוך בעמלות מסחר?

מלאו את השאלון ונחזור אליכם עם הצעות משתלמות

כמה כסף חשבת להשקיע?
באיזה בורסה?
טווח ארוך או קצר?
לחיצה על הכפתור מהווה אישור לפרטי התקנון