Extrade Pro - אקסלנס ביקורת

אקסלנס טרייד: Extrade Pro – ביקורת, חוות דעת, עמלות והטבות

אם נדמה לכם שכולכם מסביבכם התחילו לסחור עצמאית בבורסה – אתם לא טועים. בשנים האחרונות בתי ההשקעות המובילים הנגישו את תחום ההשקעות לכלל הציבור על ידי פיתוח פלטפורמות ואפליקציות ידידותיות לשימוש, ביחד עם תהליך הרשמה דיגיטלי לחלוטין ובנוסף לכל גם עמלות מסחר אטרקטיביות מה שבהחלט גרם לעלייה בכמות המשתמשים וגם הנגשת התחום לקהלים נרחבים שבעבר לא העזו להתקרב. אחת מאותן בתי השקעות הינה אקסלנס המפעילה את שירות אקסלנס טרייד למסחר עצמאי בבורסה.

בשורות הבאות נסקור את אקסלנס טרייד, אופן ההרשמה והשימוש, תכונות חשובות, עמלות המסחר, מידת האבטחה ואופן שירות הלקוחות, יתרונות וחסרונות, אלטרנטיבות ועוד.

תוכן עניינים

אודות אקסלנס טרייד

מערכת המסחר עצמאי בבורסה של אקסלנס (מבית הפניקס) נקראת אקסלנס טרייד והיא מאפשרת מסחר בבורסת תל אביב וגם בבורסות חו"ל. אקסלנס ברוקראז' הינה חבר בורסה, עם וותק של למעלה מ-30 שנה בשוק ההון, והיא מציעה מבחר אפשרויות למסחר בשוק ההון ובין היתר מסחר ללקוחות פרטיים ומחלקת ברוקראז' ומחקר ללקוחות מוסדיים.

איך אקסלנס טרייד עובדת?

בין אם אתם עושים את צעדכם הראשונים במסחר או אם אתם משקיעים מנוסים, כל אחד יכול להתחיל לסחור באמצעות אקלסנס טרייד והיא מספקת פלטפורמה לכל מיני סוגי משקיעים. אם אתם משקיעים חדשים, כלומר ללא חשבון מסחר ההרשמה נעשית באופן דיגיטלי דרך אתר האינטרנט של אקסלנס טרייד. לאחר הרשמה קצרה והפקדת כספים תוכלו כבר להיכנס לחשבון שלכם ולהתחיל לסחור. אם כבר יש לכם חשבון באקסלנס טרייד באחד הכלים הפיננסים האחרים שלהם (קופת גמל, פנסיה, קרן השתלמות וכו') לאחר ההרשמה יתווסף לכם לינק לאזור המסחר במערכת הניהול.

מערכת המסחר Extrade Pro

אקסלנס טרייד השיקה מערכת מסחר חדשה בשם Extrade Pro. לפי אקסלנס, זוהי המערכת היחידה בישראל בעלת תמיכה מלאה בעברית, טכנולוגיית AI עם כלי תומך החלטה מהטובים בעולם והכל ב-6 שפות!

היכולות של המערכת החדשה:

 • מגוון אפשרויות מסחר נוספות כגון בניית אסטרטגיות וסימולציות, מסחר על גרף, הזמנה בהנפקה, ועוד הוראות מתקדמות
 • המלצות אנליסטים ויומן כלכלי המלצות TIPRANKS ודירוגים של אנליסטים בכירים, הודעות ועדכונים בזמן אמת מהבורסה, מערכת AI מתקדמת BRIDGEWISE, טוויטר, כתבות כלכליות ועוד
 • חיפוש חכם ואפשרויות התאמה אישית – סינון ניירות ערך לפי מגוון נתונים והתראות
 • אזור אישי במערכת שם אפשר לבצע פעולות נפוצות כמו הפקדה / משיכה / המרות מט"ח ועוד

מערכת מסחר החדשה Extrade Pro

למה לבחור ב- Extrade Pro?

המערכת החדשה תואמת לכל מכשיר וזמינה מכל מקום בעולם ולקבל התראות שוטפות לנייד או למייל

נוחות שימוש במערכת מציגה ממשק פשוט ואינטואיטיבי – מה שמאפשר הסתגלות עבודה מהירה ביותר

תישארו תמיד מעודכנים! המערכת התהיה עבורכם מקור מוביל של מידע פיננסי, נתוני שוק, ניתוחי מידע, חדשות ומחקרים בתחום.

תהיו תמיד צעד לפני כולם על ידי מגוון כלים תומכי החלטה, וכמו כן שימוש בבינה מלאכותית ובתחזיות אנליסטים.

תוכלו לנצל :הזדמנויות המערכת מאפשרת לכל סוגי הסוחרים לזהות הזדמנויות השקעה ולבצע פעולות מסחר בצורה יעילה ונוחה.

באקסלנס לוקחים אותכם אישית: במערכת איזור אישי מובנה לטובת דיווח הפקדה / משיכה ועוד

המערכת מספקת יכולות ניתוח וסט כלים מקצועיים לסוחרים – מרכז אסטרטגיות להדמיה וניתוח אסטרטגיות באופציות ועוד…

במערכת החדשה תראו תמיד את התמונה השלמה כי היא מספקת תמיכה בריבוי מסכים – כלומר ניתן לפרוס את חלונות השוק והמסחר על גבי מספר מסכים

לפתיחת חשבון עם הטבות

 

בעבר ועבור לקוחות קיימים,  לצורך מסחר בארץ אקסלנס טרייד הציעה 3 מערכות מתקדמות:  – OrderNet Spark, OrderNet Pro ו-FMR. כל המערכות מתאפיינות במגוון אפשרויות מסחר, ציטוטים בזמן אמת, פקודות, ניתוחים ועוד. הבחירה במערכת תלויה ברמת השימוש שלכם ובידע. עבור מתחילים, אורדרנט ספארק אמורה להספיק אבל היא כאמור מערכת מיושנת וכיום עם השקת Extrade Pro היא הפכה למיותרת.

עבור אלה המעוניינים לסחור בבורסות בחו"ל, אקסלנס טרייד מציגה את Global EXtrade – מערכת מסחר משוכללת המאפשרת לסחור ב-125 שווקים ברחבי העולם, זאת עם אפליקציה ייעודית, הוראות מסחר מתקדמות וכמו כן סימולטורים וכלי אנליזה משוכללים.
למי שמבין, קיימת אפשרות מינוף עד פי 4 תוך יומי ועד פי 2 overnight מובנית, כמו כן מסחר באופציות, חוזים עתידיים ועוד. בנוסף, גם כאן ניתן להשתמש בתוכנת OrderNet Pro
לצורך מסחר משולב (דואלי) בבורסת תל אביב ובבורסות בארה"ב.

Global EXtrade אקסלנס טרייד מערכת

תכונות עיקריות של אקסלנס טרייד

אקסלנס ברוקראז' כמו שכתבנו קודם, היא חבר בורסה, מה שאומר שהיא חייבת להתיישר עם רגולציות מחמירות המוכתבות על ידי הרשות לניירות ערך. בעקבות כך, מעניקה החברה פלטפורמה מצויינת למסחר עצמאי עם התכונות הבאות:

 • ביטחון לכסף שלכם: אקסלנס טרייד מבית הפניקס הוא אחד המוסדות הפיננסיים המובילים והחזקים בישראל, יתרון המעניק ללקוחותיו גב חזק ובטוח. בחברה קיימת הפרדה מלאה בין הכספים של המשקיעים לבין כספי בית ההשקעות. הכספים מופקדים בחשבונות נאמנות על שמכם וניירות הערך מוחזקים במסלקת הבורסה על שמכם
 • לסחור עם חזית הטכנולוגיה בעזרת מערכות מסחר מתקדמות – אקסלנס ברוקראז' מספקת מערכות מסחר מהמתקדמות בעולם, אשר מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות לחוויית מסחר אופטימאלית של המשקיע: רמת דיוק גבוהה, הוראות מסחר אוטומטיות מתקדמות, אתצוגה מותאמת אישית, אפשרות מסחר בנוחיות של הדסקטופ, מהטאבלט בסלון או מהסמארטפון בשירותים, היכן שתרצו.
 • עמלות אטרקטיבית מאשר בבנק – הרבה חושבים שלהשקיע דרך הבנק זה יותר בטוח או פחות כאב ראש אך אין כך הדבר. מסחר באמצעות בית השקעות מוביל כמו אקסלנס, הלקוחות הסוחרים מקבלים מחירים נמוכים בעשרות אחוזים מהתעריפים הנהוגים בבנק, ולרוב גם רף מינימום כניסה נמוך יותר, עמלות המרה נמוכות ואפשרות לסחור בלי אינטרסים זרים.
 • מחקר, אנליזה וסקירות – מחלקת המחקר של אקסלנס ברוקראז' היא מהגדולות בתחום. בנוסף, לאקסלנס שיתוף פעולה עם Alliance Bernstein שהוא גוף המחקר מהמובילים בעולם. המחלקה מייצרת חומרי אנליזה איכותיים בתחום המניות, האג"ח ומאקרו. יותר ידע שווה יותר כסף עוברכם.
 • טיפול מלא בהיבטי המיסוי – מתבצע קיזוז של הרווחים או הפסדים כתוצאה ממימוש ניירות ערך במהלך החודש או בתחילתו, כאמור בסוף החודש תוצג במערכת המסחר השורה הסופית למס. במידה ונוצר "מס לשלם", התשלום יועבר אוטומטית למס הכנסה.

אזור אישי אקסלנס טרייד

עמלות אקלנס טרייד

העמלות של אקסלנס טרייד הן אטרקטיביות במקור אך עבור גולשי פיננקה יש כמה הטבות משמעותיות:

מבצע לגולשי פיננקה, 100 ש"ח בונוס הצטרפות, פטור מדמי ניהול לשנתיים, 3 קורסי מסחר בזום

מידע והרשמה בלינק זה בלבד
 *
מינימום לפתיחת תיק 20,000 ש"ח

 • קניה/ מכירה ני"ע/קרן סל 0.07%
 • קניה/ מכירה קרן מחקה/אג"ח 0.07%
 • מינימום לעסקה 3 ש"ח
 • אג"ח ממשלתי 0.06%
 • אג"ח קונצרני 0.06%
 • אופציות 2.5 ש"ח
 • קרן נאמנות 16 ש"ח
 • מק"מ 0.05%

עמלות מסחר בחו"ל
מסחר בארה"ב אחד סנט למניה מינימום 6$
קנדה – 1 סנט למניה מינימום 60 דולר (ארה"ב)
אופציות 3$ מינימום 9$
OTC – אחד סנט למניה, מינימום 20$
אירופה 0.3%, מינימום 50 במטבע העסקה
קניה מכירה של אג"ח חו"ל 0.25%, מינימום 50$

 • דמי טיפול חודשיים-  15 ש"ח מתקזז כנגד עמלות מסחר
 • פתיחת/סגירת חשבון פטור
 • ביצוע פעולה/אי ביצוע פטור
 • דמי טיפול דיבידנד פטור
 • דמי טיפול ריבית פטור
 • עמלת פדיון פטור
 • עמלת מימוש מעו"ף פטור
 • עמלת המרת מט"ח פטור

לפתיחת חשבון עם הטבות

הרשמה ופתיחת תיק מסחר עצמאי עם אקסלנס טרייד

פתיחת תיק מסחר ב-5 צעדים ובאופן דיגיטלי מלא מהתחלה עד הסוף (ניתן גם בליווי איש מכירות בטלפון או בוואטצאפ)

 1. יש למלא טפסים ממוחשבים באמצעות אתר האינטרנט
 2. לאחר קבלת אישור על פתיחת החשבון, יש לבצע הפקדת כספים. ניתן להעביר כספים באמצעות העברה בנקאית, או להפקיד המחאה באחד מהבנקים.
 3. לאחר ביצוע ההפקדה לאחד מחשבונות הנאמנות של אקסלנס, יש לדאוג שתהיה רשותכם אסמכתא על ההפקדה. את הדיווח על ביצוע ההפקדה ניתן לבצע באזור האישי בכל עת וללא המתנה לנציג.
 4. בשלב הבא יישלח לכתובת המייל שם המשתמש והסיסמא.
 5. זהו. ניתן להתחיל לסחור בכל זמן ומכל מקום.

אקסלנס טרייד

מינימום 20,000 לפתיחת תיק מסחר עצמאי. לגולשי פיננקה, 100 ש"ח בונוס הצטרפות, פטור מדמי ניהול לשנתיים, 3 קורסי מסחר בזום.
פטור מדמי ניהול

אפליקציית אקסלנס טרייד ותמיכה במובייל 

ניתן לסחור באקסלנס טרייד באמצעות אפליקצייה ייעודית לאנדרואיד ו-iOS אותן ניתן להוריד מחנות האפליקציות. כמו כן ניתן לסחור באמצעות המובייל וזאת ללא התקנת אפליקציה. אמנם האתר מותאם לחלוטין למובייל אך בכל זאת עדיף להשתמש באפליקציה על מנת להשתמש בפונקציות מתקדמות, תאימות טובה וחווית משתמש משופרת. 

האם המסחר באקסלנס טרייד מאובטח?

קבוצת אקסלנס נשואה רואים באבטחת המידע נושא בעל חשיבות מרכזית. הושקעו משאבים אדירים על מנת לשמור על סודיות פרטיכם ונתונכם הפיננסים באינטרנט וזאת על ידי שימוש במתדולוגיות אבטחה המתקדמות ובמערכות ההצפנה מקצה לקצה משוכללות.

בכל כניסה לשירות, יש להקליד את מספר ת.ז שלך, בצירוף מספר הנייד כפי שמופיע במערכות החברה, וזאת לצורך אימות נתונים וקבלת קוד אימות (2FA). ישנם מנגוננים נוספים המופעלים על מנת לשמור על בטחונכם והכספים שלכם והם מפורטים באופן מלא באתר.

שירות לקוחות ,יצירת קשר עם חדר מסחר

ניתן לפנות אל מוקד שירות הלקוחות של אקסלנס דרך מגוון ערוצים:

 • דרך אתר האינטרנט
 • דרך הטלפון 2225*
 • פנייה באמצעות מייל ישיר לשירות הלקוחות
 • תמיכה בוואטצאפ

ניתן ליצור קשר עם חדר המסחר לביצוע פעולות או התייעצות בשעות פעילות בארץ:

 • בימי א' 09:00-16:00 ובימים ב'-ה' 09:00-17:35

עבור חדר המסחר בחו"ל ניתן לפנות בשעות הפעילות:

 • בימים ב'-ה' 14:30-23:00 ובימי ו' בין השעות 15:30-18:00
  (בימי שישי יינתן שירות מצומצם שיכלול קניה/מכירה וטיפול בתקלות)

שאלות נפוצות על אקסלנס טרייד

סכום המינימום לפתיחת חשבון מסחר עצמאי באקסלנס טרייד הוא 20,000 ש"ח. זה לא אומר שתצטרכו לסחור בכל הסכום. מעת לעת הסכום יכול להתעדכן.

אם אתם סוחרים בשוק הישראלי והאמריקאי ומחפשים גמישות מערכת האורדרנט הינה מומלצות יותר עבורכם.
אם אתם פועלים בעיקר בשוק האמריקאי, ויש עדיפות למערכת בשפה העברית או הרוסית, מערכת ה-VT עשויה להיות טובה בשבילכם.
לסוחרים מתקדמים המעוניינים לסחור בשווקים ומטבעות רבים, מומלצת מערכת GLOBAL EXTRADE.

שוק ההון הוא מאוד דינמי. המון דברים משתנים מדיום ואפילו שעה, לכן מומלץ להיות מוכנים למסחר על ידי הכנה מקדימה הכוללת קריאה של כמה שיותר אינפורמציה מספרים, קורסים או באינטרנט. כמו כן יש להחליט לגבי מדיניות ההשקעה: השקעה במניות לטווח ארוך או לטווח קצר ולאחר מכן לקבל החלטה לגבי סכומי ההשקעה. וזה ממש על רגל אחת.

מדריכים מומלצים לקריאה:

 

הכסף יהיה נזיל עוברכם בכל עת וניתן למשוך אותו באמצעות כמה לחיצות באיזור האישי שלכם. שימו לב שניכוי המס נעשה במקור כך שאם אתם מושכים עם רווחים, תשלמו את המס עבור הרווחים שהשגתם.

אלטרנטיבות לאקסלנס טרייד

קיימות בשוק מגוון אלטרנטיבות, חלקן מציעות את אותן מערכות מסחר, חלקן מספקות יותר אפשרויות מסחר מתקדמות מאחרים וכל אחת מציעה הטבות שונות בעת פתיחת חשבון.

 • מיטב טרייד – מינימום השקעה 10,000 ש"ח – הטבות מיוחדת לגולשי פיננקה עם מיטב וקורס מסחר במתנה!! לפרטים נוספים: מיטב בית השקעות
 • IBI מינימום למסחר עצמאי 20,000 ש"ח מצטרפים למסחר עצמאי ונהנים מ-250 ש"ח מתנה לחשבון!למידע נוסף אודות IBI או קריאת הביקורת המלאה
 • TradeStation – מינימום למסחר עצמאי – $5000 מבצע לגולשי פיננקה: פטור מעמלות קנייה ומכירה בשווי של 300$ לשלושת החודשים הראשונים.
 • בלינק – מסחר עם מינימום נמוך, ללא דמי ניהול, מסחר בשברי מניות – קראו עוד

עוד: פלטפורמות מסחר מומלצות נוספות

יתרונות וחסרונות

יתרונות

 • עמלות נמוכות – עמלות סופר אטרקטיביות (גם יחסית לבנק ויחסית למתחרים) וגם מקבלים 100 ש"ח מאיתנו!
 • מערכת מפוקחת – הכסף על שמכם בחשבון נאמנות, הגוף תחת רגולציה של הרשות לניירות ערך זה לא אומר הרבה – אבל במקרה של מחלוקת יש למי לפנות.
 • ניכוי מס במקור – מכיוון שמגובר בחברה ישראלית, ניקי המס נעשה במוקר ולכם אין לדאוג לגבי חישובים מיותרים
 • תמיכה ושירות לקוחות – חדר מסחר פעיל בשעות המסחר בארץ ובחו"ל, תמיכה בטלפון ובווטצאפ.

חסרונות

 • השימוש במערכת המסחר יכול להיראות מסובך בהתחלה לסוחרים לא מנוסים – אבל אל דאגה – עקומת הלימוד היא חדה כלומר לומדים ממש מהר ויש המון מדריכים באתר.
 • המרת מט"ח – אם אתם סוחרים בחו"ל תצטרכו להעביר את הכסף בשקלים ואז לבצע המרת מט"ח בעלות של עד שני אגורות מעל שער החליפין. לא נורא אבל משהו שכדאי לדעת.

אקסלנס טרייד

מינימום 20,000 לפתיחת תיק מסחר עצמאי. לגולשי פיננקה, 100 ש"ח בונוס הצטרפות, פטור מדמי ניהול לשנתיים, 3 קורסי מסחר בזום.
פטור מדמי ניהול

איך בחנו את אקסלנס טרייד?

על מנת לכתוב ביקורת\חוות דעת זו קראנו וחקרנו אודות אקסלנס טרייד באתר החברה, ביקורות ברחבי הרשת (בפייסבוק, טוויטק, חנות האפליקציות ועוד) וכמו כן נרשמנו לשירות בעצמנו (אני סוחר באמצעות אקסלנס טרייד, ת.א), הורדנו את האפליקציה וניסינו את מערכות המסחר השונות.

חווית השימוש האישית שלי עם אקסלנס טרייד

מהרגע ששמעתי על העמלות האטרקטיביות ובונוס ההצטרפות (כן, גם אני הגעתי באמצעות מבצע "חבר מביא חבר" וקיבלתי 100 ש"ח מתנת הצטרפות ועמלות משופרות ועוד..) תהליך האונבורדינג היה חלק והכל נעשה באופן דיגטלי באמצעות אתר האינטרנט. גם תהליך ההפקדה ושיוך הכספים נעשה אונליין באמצעות האיזור האישי. המסחר באמצעות תוכנות המסחר כבר מוכר לי מחברות מסחר אחרות אז לא הייתי צריך ללמוד מ-0. שירות הלקוחות היה זמין כשהייתי צריך (דרך הוואטצאפ, תודה דביר!) וסה"כ אני מאוד מרוצה.

גם אתם רוצים להשתתף במבצע "חבר מביא חבר"? 

הצטרפו לאקסלנס טרייד, במידה ותהיו מרוצים (בטוח שכן) ,המליצו לקרובים שלכם דרך הלינק האישי שלכם.

כל חבר/ה שיצטרפו ויפתחו חשבון באמצעות הלינק שלכם, יקבלו 100 ₪ לחשבון שלהם. על הלקוח הראשון שתצטרפו, מגיע לכם 300 ₪. על הלקוח השני שתצרפו מגיע לכם 450 ₪
על הלקוח השלישי ואילך… תקבלו 700 ₪ שווה!

שורה תחתונה

רלוונטי: איך להתחיל להשקיע?

אקסלנס היא אחת מהחברות הבורסה הגדולות בישראל, עם גב פיננסי חזק בבעלות של הפניקס, היא מציעה מגוון מכשירים פיננסים ביו היתר קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהול תיקים ומסחר עצמאי. אקסלנס היא גוף פיננסי מפוקח תחת רגולציה של הרשות לניירות ערך והכסף שלכם מופקד בחשבון נאמנות על שמכם כך שתוכלו להיות רגועים. העמלות (וההטבות דרך פיננקה!) הן מהנדיבות בשוק ומערכת המסחר החדשה Extrade Pro נמצאות בחזית הטכנולוגיה בעולם. אקסלנס מציעה אפשרויות תמיכה נרחבות כולל חדר מסחר שפועל בזמן המסחר לקניה\מכירה והתייעצות. מסחר דרכם יבצע עבורכם גם ניכוי מס במקור מה שעוד יותר ייקל על חייכם. בנוסף, מציעה אקסלנס מבצע "חבר מביא חבר" מתגמל והכסף מגיע ישר לחשבון המסחר שלכם ובעזרתו תוכלו להשקיע אפילו עוד.

צריכים עוד תמריצים? פתחו חשבון עכשיו!

אקסלנס טרייד

מינימום 20,000 לפתיחת תיק מסחר עצמאי. לגולשי פיננקה, 100 ש"ח בונוס הצטרפות, פטור מדמי ניהול לשנתיים, 3 קורסי מסחר בזום.
פטור מדמי ניהול

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

רוצה לחסוך בעמלות מסחר?

מלאו את השאלון ונחזור אליכם עם הצעות משתלמות

כמה כסף חשבת להשקיע?
באיזה בורסה?
טווח ארוך או קצר?
לחיצה על הכפתור מהווה אישור לפרטי התקנון

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית