אודות

פורטל פיננקה הוקם במטרה להנגיש לציבור מידע רלוונטי בתחום הפיננסי. תחום זה נתפס עבור רבים כמורכב, ולכן הפורטל נועד לשמש כמקור מידע מהימן וכחממה בעלת קרקע פורייה עבור מי שחפץ בהשכלה פיננסית, במטרה להפוך לאוטוריטה בתחום.

איך פיננקה יכולה לעזור לכם?

ליבת הפעילות העיקרית של האתר הינה קבצי האקסל שלנו. אנחנו חושבים שעל מנת לנהל נכון את כלכלת הבית או העסק נדרשים הכלים הנכונים. לכן יצרנו את האקסל של פיננקה לניהול כלכלת הבית והאקסל של פיננקה לניהול כלכלת העסק.

בנוסף, גולשי פורטל פיננקה יוכלו ליהנות מכתבות ומידע מקצועי בעלי ערך מוסף  בתחום כלכלת המשפחה.

עם הזמן הרחבנו יותר את תחומי פעילתנו מעבר לניהול כלכלת המשפחה וכעת אנחנו עוסקים וכותבים גם על השקעות, כרטיסי אשראי, משכנתא, בנקאות, הכנסה נוספת ועוד. זכרו להיכנס ולהתעדכן בעמוד ההטבות שלנו בו אנו מציעים לכם שירותים פיננסים מגופים מובילים בארץ (ובעולם) עם הטבות מיוחדות לגולשי פיננקה.

"תמיד יש משהו חדש שאנחנו יכולים ללמוד על כל דבר. ככה זה ביקום אינסופי". כך אמר הסופר פרנק הרברט. וזו בדיוק מטרת הפורטל. לאפשר לכל מי שחפץ בידע מקצועי לקבלו על ידי מומחים, מה שיכול להעניק לכל אחד השכלה פיננסית נכונה שתאפשר לו לרכוש שירותים פיננסים המותאמים עבורו באופן אישי.

באפשרותכם ליהנות מכתבות מקצועיות המתעדכנות מפעם לפעם באתר. צוות האתר מאחל לכם גלישה נעימה ומקווה כי תפיקו תועלת מהשימוש בו.

עקבו אחרינו בקבוצת הפייסבוק, בטוויטר, יוטיוב ובאינסטגרם (בקרוב)

הכלים של פיננקה לניהול הכסף:

ניתן ליצור עמנו קשר במייל [email protected] או בטלפון 0528-722885

בברכה

תמיר אורון, עורך ראשי

וצוות פיננקה

אודות תמיר אורון

תמיר אורון

בן 40, נשוי למאיה ואב ל-2 מפרדס חנה. התחלתי את שלב המודעות הפיננסית שלי בשלב מאוחר, רק ב-2018 עת הייתי אחראי על אתר פיננסי גדול בארה"ב. התחלתי יותר ויותר לקרוא על ניהול פיננסי, בנייה, ניהול תקציב, מעקב הוצאות והכנסות ועוד. בעקבות זאת החלטתי להקים את האתר הזה ואני כאן כדי להגיד לכם שזה עדיין לא מאוחר גם בשבילכם!

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית