השקעות נדלן

השקעות נדלן

מעוניינים להשקיע חכם בנדל"ן? אל תעשו את זה בלי העזרה, התיווך והסיוע מבית investec! שם תוכלו למצוא מידע נרחב בנוגע להשקעות חכמות בנדל"ן בארץ ובחו"ל, טיפים מסוכני נדל"ן ותיקים ומצליחים, מקומות שווים במיוחד להשקעה ועוד מגוון שירותים נוספים.
רוצים להשקיע בצורה שקולה ומוצלחת בנדל"ן אבל חוששים לעשות את הצעד הראשון? השקעה בנדל"ן הינה השקעה שיכולה להיות מאוד מתגמלת לטווח הקצר והארוך, אך אמנם צריך לדעת את העיתוי הנכון כיצד להשקיע, איפה להשקיע וכמה. במאמר זה יובאו מספר טיפים ועצות שישימו אתכם על המסלול הנכון והחכם להשקעה בטוחה!

מצאו נכסים להשכרה באזורים שנמצאים במגמת התפתחות

בעולם השקעות הנדל"ן, כמו בעולם ההשקעות בכלל, התפיסה צריכה להיות לגרום לכסף שלכם להכפיל ולשלש את עצמו עם הזמן. לנגד עיניכם צריכה להיות המחשבה איפה להשקיע במקומות בהם הערך של ההון עליו אתם משקיעים גדל. במילים אחרות וכדי להוריד את זה לשטח, עליכם למצוא הזדמנויות צמיחה של מקומות שעוברים תהליכי פיתוח וצמיחה. למשל, ערים וישובים בהם יש תנופת יישוב ובניה חדשה, צעירים שעוברים יותר ויותר לגור שם, אזורי תיירות חדשים ואטרקטיביים, מקומות אליהם נסללות גישות כמו כבישים ראשיים וכניסות רבות יותר. כל אלו יגרמו לכך שערך ההשכרה באותו אזור יגדל, מה שאומר שעליכם להתחיל להשקיע שם קצת לפני שהתהליכים הללו מתרחשים שם, על מנת שתוכלו לקצור רווחים גדולים ומתמשכים.

נסו לגוון את ההשקעות שלכם

מומחי נדל"ן שבאמת מצליחים בעסקיהם לא שמים את כל הביצים בסל אחד – הם משקיעים בכמה אפיקים על מנת לוודא ביטחון בהשקעות הכלליות שלהם – אם באפיק אחד השקעה לא הולכת כמו שצריך, אפיקים אחרים יפצו על כך. לכן, עם הזמן נסו להשקיע במספר מקומות במקביל, במקומות שונים, לגופים שונים – תוכלו להשקיע מקום אחד להשכרה למשפחות, השקעה אחרת שתשכירו כמשרדים וכדומה.

השקעה גם בנדל"ן בארץ וגם בחו"ל יבטיחו לכם ביטחון ושקט נפשי גם בזמנים של תנודתיות גדולה בשווקים המקומיים.
דרך פורטל הנדל"ן Investec תוכלו להבין יותר בנוגע לסוגי ההשקעות השונות לשכירות!

בדקו היטב את הרזומה של השוכרים

אחרי ששמתם את הכסף על המקום והתחלתם להשקיע בצורה רצינית בקרקע, בית או בניין משרדים, העבודה למעשה עדיין לא נגמרה. עליכם לוודא כי מי שישכור את המקום יהיו אנשים או גופים אמינים וכאלה שאפשר לסמוך עליהם. לא תרצו להתמודד מול משפחות מפוקפקות ולהיכנס לתסבוכת משפטית בנוגע לסכסוכים בין שוכר למשכיר, למשל במקרים בהם יש איחור בתשלומי השכירות או הרס והשחתה של המקום.

ההשקעה בנדל"ן חייבת להימשך לאורך כל תקופת ההשכרה והיד שלכם צריכה להיות תמיד על הדופק. מדי פעם הקפידו ללכת או לשלוח אנשים ולוודא כי ערך הנכס נשאר בעינו ולא פגמו בו או שינו בו דבר שלא על דעתכם.
רוצים לשמוע יותר? הכנסו לפורטל ההשקעות בנדל"ן Investec ותתחילו להשקיע נכון בארץ ובחו"ל!

רלוונטי: קרן ריט

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית