מסחר נוסטרו

מסחר נוסטרו

ככאלה שיש להם ידע מעשי וותק בשוק ההון, אתם יכולים להתחיל לסחור בקטנה, עם כספים שלכם כמובן אשר בדרך כלל יהיו מוגבלים, אלא אם כן נפלה עליכם איזה ירושה מדוד עשיר או שזכיתם בלוטו… אך אתם יכולים להתחיל לבצע עסקאות בסדר גודל על ידי מסחר נוסטרו. מסחר נוסטרו מאפשר לכם מסחר בסכומים גדולים במיוחד אשר אינם יוצאים מחשבון הבנק שלכם.

תוכן עניינים

מה זה בכלל נוסטרו?

משמעות המילון נוסטרו בלטינית, היא "שלנו". כלומר, החשבון הוא כביכול משותף לכם ולגורם נוסף. הגורם הנוסף יכול להיות תיקי השקעות שמופקדים אצלכם, כספים של קופות גמל ופנסיה וחברות ביטוח, כאשר הגורמים הנוספים הנפוצים הם חברות השקעה אשר מעסיקים באופן ייעודי סוחרי נסטרו על מנת למנף את הכספים שלהם.

מה ההפתעה שבמסחר נוסטרו?

במסחר נוסטרו, הסוחר חשוף למסחר בגובה רב, עם אמצעים כמעט בלתי מוגבלים ומיטב הטכנולוגיות שנרתמות לטובת המסחר. ולמרות שסוחר הנסטרו עובד עבור החברה שמעסיקה אותו מכספיה, הרווח שלו גבוה יחסית ובכל עסקה הוא מרוויח בין 50 ל 70 אחוזים, מה שמצביע על נתח רווח משתלם למדי.

מדוע מסחר נוסטרו משתלם לחברות?

אם סוחר הנוסטרו מרוויח כל כך הרבה מביצוע העסקאות, מדוע הדבר משתלם לחברה שמעסיקה אותו? למעשה, הרווח העיקרי של החברה נובע מההון האנושי אשר ממנף את כספי החברה. ללא סוחרי הנסטרו, החברה לא הייתה יכול למנף את רווחיה, ובעזרתם – היא מצליחה לעשות זאת באופן יעיל. אמנם, היא מתחלקת ברווחים עם סוחר הנסטרו, אך בעזרתו ובעזרת המומחיות והמקצועיות שלו, היא מגיע לרווחים אליהם לא הייתה יכולה להגיע באופן עצמאי.

מסחר נוסטרו במערכות מתקדמות

מסחר בנסטרו מפותח בעיקר בארצות הברית ובאירופה ופחות בישראל. רק בעשור האחרון נפתחו כמה חברות נסטרו בישראל אשר מעסיקות סוחרי נסטרו לצורך מינוף הכספים שלהם. דווקא בגלל מיעוט החברות בארץ, יש סיכוי רב יותר להצליח. כדי למנוע תחלופת סוחרי נוסטרו ולמנוע עזיבה שלהם, חברות הנוסטרו עושות הכול על מנת לשמר את העובדים על ידי תנאים טובים, הטבות, תגמולים וכל מה שישאיר את סוחר הנוסטרו שמרוויח עבור החברה בסביבת החברה.

המומלץ ביותר

מיטב טרייד

דירוג פיננקה

5

מינימום השקעה 10,000 ש"ח – הטבה לגולשי פיננקה עם מיטב – פטור מדמי ניהול לשנתיים, 10% הנחה על החזרי מס בחברת “פינאפ”, פטור מעמלת קניה\מכירה על קרנות כספיות, ריבית על כסף נזיל שעומד בעובר ושב (עד 0.5% בשנה) וקורס מסחר במתנה!!
מבצע לתחילת שנה: ספריית VOD פיננסית במתנה הנותנת גישה ל-4 קורסים נוספים למשך חודשיים

מערכת מסחר חדשה

אקסלנס בית השקעות

דירוג פיננקה

4.9

מינימום 20,000 לפתיחת תיק מסחר עצמאי. לגולשי פיננקה, 100 ש"ח בונוס הצטרפות, פטור מדמי ניהול לשנתיים, 3 קורסי מסחר בזום.

עד 50$ החזר עמלות

אינטראקטיב ישראל

דירוג פיננקה

4.8

לסחור בפלטפורמת המסחר הפופולארית בעולם מבית אינטראקטיב ברוקרס העולמית!
מינימום השקעה: $3000 – המרה לדולר ללא עמלה (בהוראת קבע) – הוראת קניה בהוראת קבע – מסחר בשברי מניות
ללא דמי מנוי – לא סחרת לא שילמת! עד 50$ החזר עמלות לגולשי פיננקה

בונוס גבוה

IBI SMART

דירוג פיננקה

4.7
מינימום השקעה 15,000 ש"ח – מבצע עד סוף החודש: מצטרפים ומקבלים 250 ש"ח מתנה לחשבון,
פטור לשנתיים מדמי ניהול, המלצות אנליסטים (TipRanks) ובנוסף, קורס מסחר בשוק ההון מתנה

עמלות מסחר זולות

colmexpro

דירוג פיננקה

4.3

Colmex Pro מאפשרת גישה לאלפי מניות בוול סטריט באמצעות אפליקציה מתקדמת עבור משקיעים פרטיים ומוסדיים. החברה מציעה חשבון דמה חינם להתנסות במסחר. Colmex Pro מספקת כלים מתקדמים כולל גישה לנתוני Level 2, גישה ל-IPO וסורק מניות מובנה. החברה מפוקחת על ידי רגולטורים ועמלות סופר זולות.

למי מתאים להיות סוחר נוסטרו?

למעשה, לא כל אחד יוכל להיות סוחר נוסטרו. סוחרי נוסטרו יתקבלו לעבודתם רק לאחר שהם יוכיחו ניסיון רב בשוק ההון, שפשוף ומיומנות והצגת היסטוריה של מינוף כלכלי שהם יצרו באמצעות טכניקות בשוק ההון. בנוסף לזאת, סוחר נוסטרו שלא יניב רווח מספק עבור החברה, בדרך כלל יפוטר במהירות. ולכן, רק אנשים אשר יש להם את הידע, הניסיון וההכשרה לביצוע עסקאות מרוויחות בשוק ההון, יוכלו להיות סוחרי נוסטרו שמשתלם לעבוד איתם.

בעיית התחלופה של שוק הנוסטרו

אחת הבעיות שמאפיינות את שוק הנוסטרו, נובעת מכך שסוחרים אשר מצליחים לסחור בהשקעות ולהרוויח מהם, לא ירצו להתחלק ברווחים שלהם עם הגופים השונים, והם יעדיפו לבצע עסקאות רחבות היקף באופן עצמאי שיגרוף להם 100 אחוז רווחים. בנוסף לכך, קיימים גם סוחרי נוסטרו שהיו יחסית בתחילת דרכם בעת שהם הפכו לסוחרי נוסטרו, ולאחר הידע והניסיון שהם צברו במסחר הנוסטרו הם פורשים ממנו לטובת מסחר עצמאי, בו משמשים אותם הכלים המקצועיים אותם הם רכשו במסחר הנוסטרו.

רלוונטי:

 

הצטרפו לניוזלטר הסודי שלנו

אנחנו גם שונאים ספאם אז מבטיחים לא לבלבל לכם את השכל, רק דברים שווים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו

לגולשי פיננקה מגיע יותר!
חדש! עכשיו בגרסה 2.0: קובץ אקסל פשוט ונוח להורדה על מנת שתוכלו בעזרתו לנהל את כלכלת המשפחה שלכם באמצעות מעקב הוצאות והכנסות חודשי ושנתי. שיהיה בהצלחה.

מידע מקצועי נוסף עבורכם

רוצה לדבר עם מומחה?

רוצה לחסוך בעמלות מסחר?

מלאו את השאלון ונחזור אליכם עם הצעות משתלמות

כמה כסף חשבת להשקיע?
באיזה בורסה?
טווח ארוך או קצר?
לחיצה על הכפתור מהווה אישור לפרטי התקנון

השאירו פרטים ונציג הבינלאומי יחזור אליכם עם הצעה ייחודית